Finansbank işbirliği ile Business Trip’15

Koç Üniversitesi İşletme Kulübü bünyesinde düzenlenen “Business Trip” adlı etkinlik, alanlarında üstün başarıya ulaşmış şirketlerin üst düzey yöneticileriyle, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerden seçilmiş 300 başarılı öğrenciyi bir araya getiren 3 günlük bir iş seyahatidir.

15 firma ile Koç Üniversitesinde 3 günlük bir iş seyahatine ne dersiniz?

27 Kasım, 28 Kasım ve 29 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan bu etkinlik, Türkiye’nin önde gelen sektörlerinde başarı göstermiş üst düzey yöneticilerin, eğitim hayatlarını, deneyimlerini ve vizyonlarını öğrencilerle paylaşmaları; sektörlerini ve şirketlerini öğrencilere tanıtmalarıdır. Konuşmaların sonunda, katılımcılardan gelen sorular doğrultusunda interaktif bir ortam yaratılmakta ve bu ortam sayesinde konuşmacılarla katılımcılar birebir diyalog kurmaktadırlar.
Etkinliğin amacı, kariyerlerinin henüz başında olan öğrencilerin ilgilendikleri sektörler hakkında bilgi edinerek kariyerleri hakkında bilinçli karar verebilecek hale gelmeleridir.
3 gün boyunca konuşmaların tamamına katılanlara sertifika verilecektir.
Sponsor firmalar tarafında çeşitli hediyeler ve ödüller olacaktır. Gelecekte Türkiye’de fark yaratacak liderlerin ilk adımlarını belirlemelerinde büyük önem taşıyan bu projede sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Konuşmacılar:
Finansbank
Vodafone
Arçelik
Ernst&Young
Hürriyet
P&G
Unilever
Henkel
PwC
TUSİAD
Vestel
Eczacıbaşı
SAP
Kariyer.net
Philip Morris

Erken kayıt dönemi 30 Ekim 2015 -23.59’a kadardır.
*Fiyat: 80*TL
*Fiyata Kadıköy, Beşiktaş ve Zincirlikuyu ulaşım, yemek dahildir.

SON KATILIM TARİHİ 24 KASIM 2015 – 23.59’A KADARDIR.
*Fiyat: 100*TL
* Fiyata Kadıköy Beşiktaş ve Zincirlikuyu ulaşım, yemek dahildir.

* Etkinlik tüm üniversite öğrencilerine açık bir organizasyondur ve katılım için CV elemesi şirketlerin önceliği doğrultusunda yapılacaktır.
Sorularınız için businessclub@ku.edu.tr’ye mail atabilirsiniz ya da Facebook’tan “KocUniversitesiIsletmeKulubu” sayfasına mesaj bırakabilirsin.

*Başvuru ve ayrıntılı bilgi Kariyer.net‘te!

Print