Arşivler

ENSO – CEO Danışmanlık Eğitimi Seminerleri

Danışmanlık sektörü kapalı bir kutu birçokları için; yüksek maaşları, çekici ve geniş çalışma alanları ile özellikle birçok mühendisin hayalindeki çalışma alanlarından.

Peki, tam olarak nedir bu “Danışmanlık Sektörü“?

Bu sene ENSO tarafından ilk kez düzenlenecek olan Consultancy Education Office (CEO) isimli danışmanlık eğitimi seminerleri; içerisinde vaka analizi, vaka çözme eğitimi, interaktif oyunlar, networking araları ve danışmanlık sektörü üzerine bilgilendirici seminerler içeren bir konsepte sahip.

Sadece “seçilmiş” 50 Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinin katılımıyla gerçekleşecek olan bu organizasyonumuzda danışmanlık sektörü hakkında bilmeniz gereken bütün detayları öğrenebileceksiniz.

Yükselen bir değer olan danışmanlık sektörü üzerine Boğaziçi öğrencilerini bilgilendirmeye ve onların bu sektör hakkında kafalarındaki soru işaretlerini gidermeye yönelik bir şekilde planlanan CEO çok yakında Boğaziçi kampüsünde!

12 Aralık Cuma günü SAP ve BCG (Boston Consulting Group) 13 Aralık Cumartesi Accenture danışmanlık sektörünün detaylarını bizlere anlatıyor olucaklar.

Başvurular için www.enso.boun.edu.tr

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.