Kariyerine FMCG sektöründe ilerlemek isteyenler için Kariyer.net tarafından “Off the record“ adlı canlı yayın paneli düzenlendi.

Adaylara kariyerleri boyunca ihtiyaç duydukları her alanda yol arkadaşı olma misyonuyla hareket eden Kariyer.net, “Off the Record” adlı canlı yayın panellerinin ilkini düzenledi. Canlı yayın panelinin ilk teması ise FMCG sektörü oldu. Coca-Cola Pazarlama Direktörü Yiğit Yokuş, Unilever/NAMETRUB HR Servis Direktörü İrem Özbalyalı, L’oréal İnsan Kaynakları Direktörü Demet Akman ve Pladis/Yıldız Holding İnsan Kaynakları Direktörü Fatih İslamoğlu’nun katıldığı panelin moderatörlüğünü ise Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal üstlendi.

Kariyer.net’in Facebook & Instagram hesabında canlı yayınlanan panelde Fatih Uysal, katılımcılara “Kariyerine FMCG’de başlayan adayların diğer sektörlere göre avantajlı ve dezavantajlı  durumları ne olur?”, “FMCG sektöründe yer alan önemli markalarda kariyer yapabilmek için hangi yetkinliklere sahip olunması gerekir?” “FMCG sektöründe çalışmak isteyen adayların CV’lerinde neye dikkat etmeleri gerekir?” gibi merak edilen soruların yanı sıra izleyicilerin soruları da yöneltildi.