Arşivler

Dünden Yarına Dünya – İTÜ IEEE Women In Engineering

Dünden Yarına Dünya(DYD) 16-17 Nisan 2014 tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan Türkiye çapında resmi İTÜ IEEE Women In Engineering organizasyonudur.

Cesaretlendirmek, desteklemek, tecrübe ve sorumluluk kazandırmak misyonu ile yaratılan DYD’14, İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleşecek.

DYD 2014, düzenlenen seminer, eğitim ve panellerle katılan herkesin kendine bir şeyler katacağı ve hem kişisel yaşamına hem de kariyer gelişimine katkı sağlayacağı bir platform oluşturacak. Gelişen ve değişen dünyada kadının önemi ve yeriyle ilgili anlayıştan yola çıkılarak düzenlenecek olan bu etkinlik, Aret Vartanyan ve Simge Fıstıkoğlu gibi isimlerin katılımıyla daha da unutulmaz olacak.

Etkinlik bağlamında “Kadınlar Olmadan” temalı bir fotoğraf yarışması düzenlenmiş olup, kazanan etkinlik gününde TeknoSA sponsorluğunda verilecek fotoğraf makinesi ile ödüllendirilecektir.

Geçtiğimiz yıl da alanında en başarılı isimleri ağırlayan DYD, Vodafone, Bosch ve Eczacıbaşı sponsorluğunda gerçekleşecek bu yılki programı ile yine göz dolduruyor.

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi, kayıt, program ve konuşmacılar için dyd.ituieee.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

 

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.