Arşivler

Mühendisler sahaya iniyor!

Kariyer.net olarak internet İK sponsoru olduğumuz Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı; (TÜMKAF) gençleri, genç profesyonelleri ve sektöründe lider kurumları 14 Ekim’de Vodafone Park’a davet ediyor…

Her sene olduğu gibi bu yıl da TÜMKAF; mühendislik, sanayi ve teknoloji firmalarını, Türkiye’nin dört bir yanında mühendislik eğitimi alan genç yeteneklerle buluşturarak, kariyer yolculuklarında onlara katkı sağlamayı amaçlıyor.

Katılımcıları neler bekliyor?

Tea & Talk ile yöneticilerin genç yeteneklerle iletişim kurması ve onlara kariyer yolculukları hakkında bilgi vermesi sağlanacak. Tea & Talk kapsamında Kariyer.net Etkinlik Yönetimi Takım Lideri Bahtiyar Gençer’de Kariyer.net’ten Kariyer Tüyoları sunumunu yapacak.

Atölye ve örnek olay çalışmaları ile öğrencilere ilgi duydukları alanlarda bilgi verilirken, farklı fikirlerin de tartışıldığı bir ortam sunulacak. Bir konu veya sorun ile ilgili grup çalışmaları yaparak kısa zamanda büyük etki bırakan ve çözüm alternatifleri üreten bir oturum yaratma fırsatı yakalanabilecek.

Başvuru toplama ve mülakat planlamaları ile katılımcılar, ihtiyaç duyduğu veya yakın gelecekte ihtiyaç duyacağı yetenekleri, TÜMKAF’ta keşfetme şansı elde edecek.

Deneyim merkezi ile mühendis ve mühendis adaylarına; ürünler, hizmetler ve/veya kurumlarda çalışmaları halinde dahil olacakları süreçlere ilişkin gerçek bir deneyim yaşatılacak.

Sürpriz etkinlikler ile katılımcıları keyifli bir gün bekliyor olacak.

14 Ekim’de Vodafone Park’ta yapılacak etkinlikle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak istersen, buraya tıklayabilirsin.

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.