Arşivler

Pazarlama ve Finans Zirvesi'14 – İTÜ Yatırım Kulübü

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından yapılan Pazarlama ve Finans Zirvesi, bu yıl 7-8-9 Aralık 2014 tarihlerinde düzenlenecek. İTÜ Maçka Kampüsü İşletme Fakültesi’ndeki etkinliğe yerli – yabancı birçok marka ve iş adamı / yönetici katılacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi bünyesinde bulunan Yatırım Kulübü; 200’ü aktif, yaklaşık 1600 üyeden oluşan ekibiyle 7-8-9 Aralık 2014 tarihlerinde Pazarlama ve Finans Zirvesi’ne imza atacak.

Pazarlama ve Finans Zirvesi, İTÜ Yatırım Kulübü tarafından her yıl Aralık ayında düzenleniyor. Zirve, pazarlama ve finans dünyasının devlerini bir araya getiriyor ve bu isimleri öğrencilerle buluşturarak tecrübelerini aktarmalarını sağlıyor. İTÜ Maçka Kampüsü İşletme Fakültesi’nde düzenlenecek etkinlikte profesyoneller ile profesyonelliğe adım atmaya hazırlanan öğrencilerin aynı platformda buluşmalarına olanak sağlanıyor. Workshop ve çeşitli sosyal aktivitelerle zenginleştirilen etkinlik, teknik üniversiteler içerisinde gerçekleşen ilk finans ve pazarlama temalı etkinlik unvanını taşıyor.

Ünlü konuşmacılar, dev markalar Pazarlama ve Finans Zirvesi’nde IBM OrtaDoğu ve Avrupa Finansal Hizmetler Sektörü Çözüm Lideri Ebru Binboğa, İpek Kağıt Uluslararası Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Didem Korkut ve Fütüristler Derneği Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Murat Şahin dikkat çeken konuşmacılar olarak yer alacak. Zirvede ayrıca Finlux, Yıldız Holding, İNKA, Aras Kargo, Migros, Eczacıbaşı, Türk Telekom, Ünsped Global Lojistik ve UPS gibi dev markaların temsilcileri yer alacak. 7 Aralık 2014 Pazar Akşamı İTÜ Maçka Kampüsü İşletme Fakültesi Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleştirilecek olan açılış gecesi ile başlayacak Pazarlama ve Finans Zirvesi’nin üç bloktan oluşan panellerinde Türkiye’nin finans ve pazarlama sektörlerinden seçkin iş adamları ve yöneticileri, bu sahaların en ilgi çekici konularından bahsedecek. Organizasyon sonunda ise katılım göstermiş kişilere sertifika verilecek.

Kapanış Gecesi 12 Aralık Cuma günü Kuruçeşme Sortie Club’da yapılacak olan zirve, 3 gün boyunca pazarlama ve finansın nabzını yakından tutacak.

Ayrıntılı bilgi için: www.pazarlamafinans.org

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.