Genc Akademi GENÇ AKADEMİ’NİN KAPILARI TEKRAR AÇILIYOR

TÜRKİYE’NİN ÜNİVERSİTE BULUŞMASI sloganıyla yola çıkan, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü bu yıl 8. Genç AKADEMİ sempozyumunu  Ankara’da düzenliyor.

Genç AKADEMİ 22-23 Aralık 2012 tarihlerinde kapılarını Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen Üniversite öğrencilerine açıyor.

Geçen yıl 750 öğrencinin katılımının sağlandığı sempozyum bu yıl Türkiye genelinde 60 farklı üniversiteden 80 farklı bölümden katılacak 1000 öğrenciyi bir araya getirmeyi hedefliyor.

1992 yılında kurulan ve 20 yıllık deneyim ve bilgi birikimine sahip  “Operational Research Kulübü” bu yıl 8.si düzenlenen sempozyumda Üniversite öğrencileri ile çeşitli sektörlerin ileri gelen yöneticilerini  buluşturacak.

Sempozyumda “Bugünün Söz Sahipleri” ile “Geleceğin Söz Sahipleri” çeşitli başlıklar üzerinde konuşacaklar. 

2 tam gün boyunca devam edecek olan GençAKADEMİ’de alanında söz sahibi isimler gençlere deneyimlerini aktaracaklar. Etkinlik çerçevesinde katılımcıların konuşmacılarla rahat bir iletişim kuracağı sempozyum, Türkiye’nin dört bir yanında okuyan farklı ilgi ve yeteneklere sahip üniversite öğrencilerine hitap ediyor.

Bugünün liderlerinin geleceği ile buluştuğu etkinlik medya, siyaset ve iş dünyasından tanınmış simaların katılımıyla gerçekleşecek.

8. Genç Akademi’de yer alacak konuşmacılar:

Nuri Vatan / Vatan Bilgisayar Kurucusuve YKB

Baybars Altuntaş / Deulcom International Kurucusu
Çiğdem Ertem / Intel Global İş Geliştirme Müdürü

Ali Bilaloğlu / Doğuş Otomotiv CEO’su

Gamze Cizreli / BigChefs, Quick China Kurucusu
Bekir Coşkun / Cumhuriyet Gazetesi Yazarı

Selçuk Erdem / Penguen Dergisi Karikatüristi

Doğan Kaşıkçı / Çelebi Grup Genel Müdürü

Etkinlik takvimine buradan ulaşabilirsiniz>>

 

Detaylı bilgi için buraya tıklayın>>

Kayıt için buraya tıklayın>>