Pandemi dönemi sadece günlük yaşamı değil iş hayatını da fazlasıyla etkiledi. Bu dönemde ne yazık ki birçok kişi işinden ayrılmak zorunda kaldı. İş arama derdine, telefon faturaları eklendi. Halbuki iş aramak için internet olmazsa olmaz. Teknoloji ve insan birlikteliğinden doğan güçle daha iyi bir geleceğin mümkün olduğuna inanan Vodafone, hayata geçirdiği “Bu İşte Birlikteyiz” platformuyla pandemide işini kaybedenlere destek olacak.

Bu İşte Birlikteyiz Platformu ile neler yapabilirsin?

Sana en uygun mesleği bulabilirsin

Vodafone’un hayata geçirdiği “Geleceğin Meslekleri” platformundaki 8 dakikalık testi çözerek yeteneklerine en uygun mesleği bulabilir, o mesleklere uygun ilanlara ulaşabilirsin. Eğer ilk aşamada kendine uygun bir iş fırsatı bulamazsan birkaç test daha çözerek kariyer planlamanı doğru bir şekilde yapabilirsin.

Yüzlerce eğitime ücretsiz ulaşabilirsin

Kendini geliştirerek farklı alanlarda iş arayabilirsin. 3D modelleme, kişisel gelişim, web tasarımı ve verimlilik gibi 600’den fazla konudaki Udemy eğitimleriyle yeni beceriler kazanarak, ihtiyacın olan işe daha kolay ulaşabilirsin.

Yeni nesil beceriler kazanabilirsin

Bu İşte Birlikteyiz platformu UNDP ve Habitat derneği ile iş birliği yaparak yeni nesil beceriler eğitimi de sunuyor. Sen de bu eğitimlere katılarak Dijital Dönüşümün Kısa Tarihi, Dijital Güvenlik ve Gizlilik, Dijital İçerik Üretimi, e-ticaret gibi konularda kendini geliştirebilir, CV Hazırlama ve İş Mülakatı Simülasyonu konularında uzmanların desteğini alabilirsiniz.

Özgeçmişinle daha görünür olabilirsin

Vodafone, Bu İşte Birlikteyiz Platformu’na başvuranların özgeçmişlerini sponsorlu olarak paylaşıyor. Sen de platformla birlikte ihtiyacın olan işe ulaşabilmek için özgeçmişini birçok işverene kolayca ulaştırabilirsin.

Sadece 9 TL’ye bağlantıda kalmaya devam edebilirsin

İş ararken bağlantıda kalmak önemli. Bu zorlu dönemde bir de telefon faturası derdini düşünmemen için Vodafone’un Birlikteyiz Tarifesi iş arayanlara özel sadece 9 TL. Tarifedeki 6 GB internet, 750 dk konuşma ve 250 SMS sayesinde daima bağlantıda kalmaya devam edebilirsin.

Bu İşte Birlikteyiz Platformu’na katılmak ve Birlikteyiz Tarifesi’nden yararlanmak için buraya tıklayabilirsin.