Arşivler

Yazılım alanında kariyer hedefleyenlere özel eğitimler başlıyor!

Wtech Akademi, yazılım alanındaki farklı işlerde kendini geliştirmek isteyenleri ücretsiz eğitimlerine davet ediyor!

iOS Mobil Yazılım Uzmanlığı

Üniversitelerin herhangi bir Mühendislik bölümünden mezunsan ve çalışmıyorsan, temel bilgisayar ve algoritma bilgisine sahipsen, mobil yazılım konusunda uzmanlaşmak istiyorsan, iOS Mobil Yazılım eğitimi tam sana göre!

RPA İş Analisti ve Yazılım Uzmanlığı

Eğer üniversitelerin Mühendislik, Matematik (STEM) gibi bölümlerden mezunsan, çalışmıyorsan ve RPA yazılımlarında uzmanlaşmak istiyorsan sen de “RPA İş Analisti ve Yazılım Uzmanı” eğitiminde yerini alabilirsin. Robotik yazılımların hız kazandığı No-Code mantığının yaygınlaştığı günümüzde, ücretsiz RPA İş Analisti ve Yazılım Uzmanı (Robotik Süreç Otomasyonu) eğitimine katılarak kariyerin için önemli bir adım atabilirsin.

iOS Mobil Yazılım Uzmanlığı ve RPA İş Analisti ve Yazılım Uzmanlığı eğitimleri 5 Nisan’da başlayacak ve 3 ay sürecek. Kariyerin için önemli bir fırsat sunacak bu eğitimler için son başvuru tarihi ise 26 Mart!

BT Servis Yönetimi Uzmanlığı

Wtech Akademi, kendini BT Servis Yönetimi alanında geliştirmek isteyenleri de “BT Servis Yönetimi Uzmanı” eğitimine davet ediyor! Üniversitelerin özellikle Mühendislik ve STEM (Fen, teknoloji, mühendislik ve matematik) bölümlerinden mezun olanlar, 19 Nisan’da başlayacak ve 1 ay sürecek bu ücretsiz bu eğitime başvurabilir. BT Servis Yönetimi Uzmanlığı eğitimi içinse son başvuru tarihi 9 Nisan!

Yazılım alanında seni geliştirirken sosyal beceri (soft skill) eğitimleri ile de seni profesyonel hayata hazırlayacak bu ücretsiz eğitimlerden sana uygun olanı seç, sınırlı sayıda kişinin katılabileceği eğitimler için yerini ayırt!

 “iOS Mobil Yazılım Uzmanı” eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsin.

“RPA İş Analisti ve Yazılım Uzmanı” eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsin.

“BT Servis Yönetimi Uzmanı” eğitimi ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsin.

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.