Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu Kariyer.net, 20. Altın Örümcek Ödülleri’nde Mobil uygulama/Hizmet kategorisinde, “Yenilenen Kariyer.net Uygulaması” ile ödüle layık görüldü.

En iyi internet siteleri ve mobil uygulamaların değerlendirildiği Altın Örümcek Ödülleri sahiplerini buldu. 1701 projenin başvuru yaptığı organizasyonda, 40 kişilik jüri ekibinin değerlendirmeleri sonucu 251 proje finale kaldı ve kazananlar yapılan halk oylamasıyla belirlendi. Dijital dünyanın Oscar’ı olarak bilinen ve bu yıl 20’ncisi gerçekleştirilen organizasyonda Kariyer.net olarak Mobil Uygulama-Hizmet kategorisinde mühendislerimiz tarafından yenilenen uygulamamızla 3’üncülük ödülü aldık. 

“Başarılarımızın ödülle taçlandırılması bizim için gurur verici”

Kariyer.net CEO’su Fatih Uysal ödülle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “En iyilerin değerlendirildiği Altın Örümcek Ödülleri’nde elde ettiğimiz başarıdan dolayı mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz senelerde kazandığımız nice ödülün yanı sıra Mobil Uygulama-Hizmet kategorisinde daha önce 2 kez halkın favorisi ödülüne layık görülmüştük. Bu yıl da aynı ödülün sahibi olarak sürdürülebilir hizmet anlayışımızı desteklemeye devam ediyoruz. İnsan Kaynakları sektörünün tek, internet sektörünün ilk Ar-Ge Merkezine sahip olmamız bizi web, mobil web ve mobil uygulamalar geliştirme konusunda sektörde öncü pozisyona taşıdı. Özverili çalışmamızın bir neticesi olarak, tamamı Türk Mühendisler tarafından geliştirilen uygulamamıza, her ay, yaklaşık 20 milyondan fazla ziyaret gerçekleşiyor, mobil uygulamalarımızı 2 milyondan fazla aday iş arayışlarında kullanıyor. Bu başarılarımızın ödülle taçlandırılması bizim için gurur verici.”