Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç ve Turkcell CEO’su Kaan Terzioğlu gibi iş dünyasının duayenleriyle gençlerin buluştuğu YGA Zirvesi’ne başvurular 29 Ekim’de sona erecek.

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakma hayaliyle kurulan ve birlikte başarmanın gücüne inanan Young Guru Academy’nin her yıl düzenlediği YGA Zirvesi’ne başvurular başladı. Bu yıl 16’ncısı düzenlenecek olan zirveye tüm lise ve üniversite öğrencileri 29 Ekim Pazar gününe kadar www.yga.org.tr sitesinden başvurabilecek. YGA Hayal Ortakları tarafından başvuruların özenle okunmasının ardından seçilecek 2 bin öğrenci ise 25 Kasım’da Zorlu PSM’de düzenlenecek 16. YGA Zirvesi’ne katılmaya hak kazanacak.

İş dünyasının duayenleriyle gençlerin buluştuğu ve tüm gün sürecek olan zirvede; Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç,  Harvard-MIT Profesörü Mehmet Toner,  Turkcell CEO’su Kaan Terzioğlu, TAV CEO’su Sani Şener, NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, FIBA Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, Great Place To Work CEO’su Michael Bush, Vestas CEO’su Olcayto Yiğit, Coca Cola Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bozer, AGT Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Söylemez, CNNTürk Genel Müdürü Erdoğan Aktaş, YGA Başkanı Asude Altıntaş Güray ve YGA Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yaman gençlerle kendi tecrübelerini paylaşacak.