Hakediş Uzmanı

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Hakediş Uzmanı Ne Demek?

Gerçekleştirilen iş süreçlerinin ilerlemelerini ve üretilen ürünleri belgelemek gerekir. Bu işlemlere hakediş adı verilir. Hakediş uzmanı ise sözleşme karşılığı yapılan işleri çeşitli belgelerle sunan çalışandır. Şirketler ödemelerini tümüyle değil belirlenen zaman aralıklarında yapar. Hakediş uzmanı, yapılan iş karşılığı şirket adına ödeme alınmasını sağlar. Bu sebeple maliyetlere hâkim olması gerekir. Maliyetlerle ilgili yaptığı analizler sonucunda, karşı tarafa gerekli tutarı belirtir. Tüm girdileri detaylı bir şekilde hesaplar. Hakediş uzmanı görev tanımı, şirketin sektörüne göre değişiklik gösterir. Yapılan maliyet hesapları farklı ürünler kullanıldığı için değişir. İhaleler birim fiyat veya anahtar teslim gibi farklı çeşitlere ayrılır. İhale türüne göre de görevler farklılaşabilir. Yapılan işlemler de ihale çeşidine göre şekillenir. Hakediş uzmanı, alınacak ödemeleri bu gibi unsurları göz önüne alarak belirler.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Hakediş Uzmanı İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.