BİZİM MENKUL DEĞERLER A.Ş.

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaBİZİM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 
 

Bizim Menkul Değerler, sermaye piyasalarında aracılık hizmetlerini vermek ve etkin fon yönetimi amacıyla,2003 yılından itibaren aktif olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Boydak Holding’in sahip olduğu güçlü sermaye yapısı ile birlikte sektöründe yukarı yönlü bir ivme yakalarken, sektörün ilklerine de öncülük etmektedir.
Sermayenin tabana yayılmasına ve etkin bir sermaye piyasasının oluşmasına katkıda bulunmayı hedefleyerek yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda aracılık, fon yönetimi ve kurumsal finansman konularında hizmet vermektedir. Bizim Menkul Değerler, gerçekleştirdiği teknolojik yatırımlar ile sunduğu yeni hizmet ve yeni ürünler ile sektöründeki standartların gelişmesine ve müşterilere sunulan hizmetin farklılaşmasına önemli rol oynamaktadır. Bizim Menkul Değerler, sahip olduğu yetki belgeleri ile müşterilerine farklı yatırım seçenekleri sunabilmektedir.
Yetki Belgeleri aşağıda belirtildiği gibidir:
·         Alım Satım Aracılığı Yetki Belgesi
·         Menkul Kıymetlerin Geri Alma (Repo) veya Satma (Ters Repo) Taahhüdü ile Alım Satımı Yetki Belgesi
·         Halka Arza Aracılık Yetki Belgesi
·         Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesi
·         Portföy Yöneticiliği Yetki Belgesi
·         Kredili Alım, Açığa Satış ve Ödünç Alma ve Verme Yetki Belgesi
·         Türev Araçların Alım Satımına Aracılık Yetki Belgesi
Sermaye Piyasası Kanunu gereği Katılım Bankaları tıpkı diğer bankalar gibi direkt olarak sermaye piyasalarında işlem yapma yetkisine sahip değildir. Bu kapsamda Albaraka Türk, Bank Asya, Kuveyt Türk, Türkiye Finans ve 800’e yakın şubesi, Bizim Menkul Değerler’in acentesi olarak sermaye piyasalarında hizmet vermektedir.