MAATS İnş. Mak.Tic.Ltd.Şti.

İş Makineleri, Tamir, Bakım, Servis ve Ekipmanları

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Araba
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 09.00 - 13.00

Kuruluş Yılı

2000

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

www.maats.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Maats İnşaat Makinaları Ticaret Ltd. Şti., Hollanda menşeli Maats Grubunun 2000 yılında Türkiye'de kurmuş olduğu şirketidir. Maats grubu 30 yıldır Dünya çapında boru hattı projelerinde kullanılan makina, ekipmanların kiralanması, satışı ve servisi konusunda hizmet vermektedir. Türkiye’ye ilk olarak 1998 yılında giren Maats, Türkiye’de boru hattı projelerine makina, ekipman satışı, kiralaması ve servis hizmetlerinin yanı sıra Dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yürüterek, bu firmaların ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

 

Maats İnşaat Makinaları, distribütörlüğünü yaptığı firmaların ürettiği makinaların yurtdışından Türkiye’ye ithalatının yanı sıra, bunların yurtdışına ihracatını da gerçekleştiren, iş makinalarının iç ve dış ticareti konusunda ihtisaslaşmış bir firmadır.

 

Maats İnşaat Makinaları, 2006 yılından bu yana konusunda Dünya lideri olan Fransız Manitou firmasının Türkiye tek yetkili satıcılığını yapmaktadır. Ayrıca firmamız 2007 yılından itibaren İtalyan D’avino firmasının arazi tipi beton mikserlerinin, 2009 yılından bu yana trencher ve yönlendirilebilir yatay sondaj makinalarında  Dünya lideri olan Amerikan Ditch Witch firmasının Türkiye tek yetkili satıcılığını sürdürmektedir.

 

Maats İnşaat Makinaları, 2013 yılında 40 yıllık geçmişi ve 2.2 ton’dan 9.5 ton çalışma ağırlığında toplam 14 farklı tip kompakt ve orta ölçekli lastik tekerlekli yükleyici modelleri ile Almanya pazarında sınıfında lider konumunda bulunan Alman Atlas Weyhausen firmasının distribütörlüğünü üstlenmiştir.

 

Maats gurubunun ve Maats İnşaat Makinaları’nın iştiraki olarak 2008 yılında kurulmuş olan MRT Makina Ticaret Ltd. Şti., başta çalışma ve personel platformları, telehandlerlar ve forkliftler olmak üzere çeşitli makinaların profesyonel olarak kısa, orta ve uzun vadeli kiralamasını yapmaktadır.

 

Maats İnşaat Makinaları, geniş ürün yelpazesi ile çok farklı sektörlere hizmet vermekte; tüm Türkiye'deki yaygın ve güçlü servis ağı sayesinde satışını ve kiralamasını yaptığı makinaların sorunsuz olarak çalışmasını temin etmektedir.