Polifarma İlaç

İlaç Sanayi

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1986

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 250-349

Mavi Yaka : 550-749

Web Site

http://www.polifarma.com.tr

Hakkımızda

1986 Yılında İstanbul' da kurulan POLİFARMA ilaç, serum üretimini 2010 yılının sonuna kadar Çatalca' da bulunan fabrikasında sürdürmüştür. Bu süreçte önce cam formlar sonrasında PVC torbalarda üretim ve ürün ağının genişletilmesi ile POLİFARMA parenteral solüsyon üretimi alanında ülkedeki tüm sağlık kuruluşlarına ürün sağlar hale gelmiştir.
Geleceğe ve teknolojiye yatırım hedeflerini her zaman güncel tutan POLİFARMA, 2009 yılında Tekirdağ Çorlu' da başlattığı, Türkiye' nin en kapsamlı modern parenteral solüsyon üretim tesisi inşaatını Mart 2011 tarihi itibariyle tamamlayarak, üstün teknolojiye sahip bu tesisi hizmete açmıştır.
Güncel iyi üretim uygulamaları (c-GMP) normlarına uygun olarak tasarlanan yeni tesisi ile birlikte POLİFARMA, yenilenen Kalite Politikası doğrultusunda, üstün teknolojik ekipmandan faydalanarak Türkiye' de aynı anda Cam / PVC ve PP formlarında ürün üretme kabiliyetine sahip, %100 Türk Sermayeli yerli bir firma kimliği ile sektöre hizmet sunaktan mutluluk duymaktadır.
"Sizin Temel İhtiyacınız, Bizim Amacımız Sağlık" sloganı ile POLİFARMA, kendi alanında ülkemizde insan ve sağlık kuruluşlarının temel ihtiyacına cevap verdiğini ifade ederken ; yerli sermaya olarak, gerçekleştirdiği bu yatırımlr sonucunda sağladığı kalite ve teknoloji üstünlüğü ile alanında lider konumunu hedeflediği gerçeğini yurt içi ve yurt dışında duyurmayı ve yaymayı hedeflemektedir.