Kariyer.net olarak iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda global ölçekte hizmet veren Great Place to Work Enstitüsü tarafından verilen Great Place to Work – Harika İş Yeri Sertifikası’nı almaya hak kazandık!

Yeni nesil teknolojileri kullanarak Türkiye’nin istihdam piyasasına yön verme vizyonuyla çalışmalarımıza devam ederken, insan odaklı yaklaşım ve uygulamalarımızla da çalışanlarımıza değer katıyoruz. 429 kişiden oluşan ekibimizle hızla büyümeye devam ederken kurum kültürümüz, güvenilirliğimiz, çalışanlarımıza sunduğumuz iş ortamı ve ayrıcalıklar sayesinde Great Place to Work-Harika İş Yeri Sertifikası’nın sahibi olduk.

Great Place to Work Enstitüsü’nün çalışanların mevcut kurum kültürü hakkındaki deneyimlerine ışık tutan Trust Index© çalışan anketi, kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırma olma özelliğini taşıyor. Great Place to Work-Harika İş Yeri Sertifikası için “Güvenilirlik”, “Saygı”, “Hakkaniyet”, “Gurur” ve “Takım Ruhu” başlıkları altında değerlendirme yapılıyor.

Değerlendirmeyi %97 gibi yüksek oranda memnuniyet derecesiyle tamamladığımız ve çalışanlarımız için güvenilir, adil, takım ruhu içinde çalışılabilen, saygının hissedildiği, gurur duyulan bir ortam yaratabildiğimiz için mutluyuz.

“İnsanların hayatında değer yaratmak bize de ilham veriyor.”

Kariyer.net’li olmanın aynı ailenin üyeleri olmayı ifade ettiğini söyleyen Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal; “Kariyer.net, yeni nesil teknolojilerle, hayalleri hayatlarla buluşturan bir iş platformudur. 429 çalışanımız ile yaklaşık 30 milyon adaya ve 500 bini aşkın işverene hayal ettikleri işi ya da çalışma arkadaşını bulmak için çalışıyoruz. Yaptığımız iş, insanların hayatında büyük bir değişim ve artı değer yaratırken bize de ilham veriyor. Bu misyonla; çeşitliliğe ve kapsayıcılığa önem veren, güvenilir, adil, saygılı, takım ruhunu canlı tutan bir iş yeri kültürü ve ortamı inşa ettik. Bu kültürümüzün ve değerlerimizin çalışanlarımızı da yüzde 100’e varan oranlarda memnun etmesi doğru yolda olduğumuzun en büyük göstergesi. Bu kapsamda ilk kez 2018 yılında Great Place to Work Enstitüsü tarafından Türkiye’nin En İyi İşverenleri ödülüne layık görülmüştük. Bu süreçte çıtamızı daha da yükselttik. Başarımızı bir adım öteye taşıyarak Great Place to Work – Harika İş Yeri Sertifikası’nı almaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.