İnsan kaynakları sektörünün “Yerel ve küresel” çaptaki profesyonellerini bir araya getiren New HR Summit’te, Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal, “Teknoloji İK’nın Hizmetinde” başlıklı konuşmasıyla yer aldı.

Kariyer.net olarak “Platin sponsor” olduğumuz New HR Summit 25 Eylül’de gerçekleşti. Dijitalleşen iş dünyasının İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal, “Teknoloji İK’nın hizmetinde” başlıklı sunumuyla yer aldı. Kariyer.net’in 20 yıl önce yola çıktığı ilk günden bugüne katettiği mesafeye ve bugün geldiği noktada sunduğu hizmetlerine değindi.

Kullanıcılarımıza daha iyi bir deneyim sunabilmek için sürekli yenileniyoruz!

20 yıl önce 4 kişiyle yola çıkan ve bugün Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net olarak, 350 çalışanımızla 100 binden fazla işverenimize hizmet veriyoruz. Aylık 50 bin iş ilanı yayınlıyoruz ve 12 milyon başvuruya aracılık ediyoruz. Mavi yakalılara özel hizmet sunan ve kısa sürede 3.3 milyon indirme sayısına ulaşan İşin Olsun uygulamamızda, aylık 40 bin iş ilanı yayınlanıyor ve aylık 2 milyon başvuru yapılıyor.

Adaylar ile işverenleri iki farklı platformda buluşturuyoruz

Kariyer.net “Uygunluk algoritması” ile aday ve ilan eşleştirmesini iyileştiriyoruz

200’ü aşkın pozisyonda, 100’den fazla müşterimiz için 25 binden fazla mülakat yaptığımız PAS ile işe alım süreçlerini kolaylaştırıyoruz

Türkiye’nin lider “Aday Takip Sistemi” işe alımın her adımında yanınızda olsun diye Kariyer.net 360’ı her gün geliştiriyoruz