İç mimari alanda yenilikçi Fit-Out proje çözümleri üreten AarHuss’un İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Eyüp Evren getirildi.

İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Eyüp Evren, daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisansını tamamladı. 2002 yılında Gül Ofset Ambalaj’da üretim, laboratuvar ve kalite departmanlarında sistem kurulumu çalışmalarını yürüttü.

2006 yılında Soyak Grubu bünyesindeki konut ve havacılık şirketlerinde ve sonrasında Soyak Holding’de İnsan Kaynakları ve Kalite Müdürü olarak çalıştı. Soyak’ta, temel insan kaynakları süreçlerinin geliştirilmesinin yanı sıra EFQM Kurumsal Mükemmellik, performans yönetimi, Balanced Scorecard, Strateji Yönetimi, Sürdürülebilirlik alanlarında önemli projelere liderlik etti. 2021 yılında HRD Antwerp’in İstanbul ve Dubai lokasyonlarından sorumlu İnsan Kaynakları ve Kalite Müdürü olarak atandı. Performans Yönetimi ve Prim sisteminin geliştirilmesi ve laboratuvar akreditasyon süreçlerinin yönetimine liderlik etti.

İnsan kaynakları ve toplam kalite yönetimi alanında 20 yılın üzerinde deneyime sahip olan Eyüp Evren, AarHuss’un Türkiye’de yapılanmasına ve insan kaynakları strateji ve süreçlerinin oluşturulmasına liderlik edecek.