Kendi işini kurmak ya da bir kurum çatısı altında çalışmak isteyen kadın mentee’lere mentor hizmeti sunmak amacıyla düzenlenen ve Mayıs-Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Bizbizze 2017, bilgilendirme toplantısıyla başladı.

bizbizze1

Kadınların iş hayatındaki varlığını desteklemek ve girişimcilik ruhunu canlandırmak amacıyla kurgulanan Bizbizze 2017 programı, mentorlerin bir araya geldiği ilk toplantıyla başlamış oldu. 26 Mart 2017 Çarşamba günü yapılan Mentor bilgilendirme toplantısında, proje çözüm ortaklarından KAGİDER Mentorlük ve Eğitim Projeleri Strateji Grup Başkanı Şule Yüksel, “Mentor kimdir? Kendisinden ne bekleniyor? Karşılaşabilecek güçlükler, tarafların kendini konumlandırmasından kaynaklanan hatalar ve sonuçları, hizmet esnasında kullanılacak yöntem  ve hizmet süresi” hakkında bilgi verdi.

Program süresince eğitim verecek mentorler arasında Kariyer.net Türkiye Satış Genel Müdür Yardımcısı Didem Arıkan, Strateji ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Barış Karadenizli ve Özel Müşteriler Satış Birim Müdürü Betül Şen de yer alıyor.

bibizze2

Bizbizze 2017 gönüllü mentorleri

Ahu Yılmaz – Aylin Işıl – Aylin Olsun – Dr. Aylin Löle – Barış Karadenizli – Başak Helen Taşkan Bedriye Hülya –  B.Berrak Kutsoy –  Berrin Kuleli – Betül Şen – Ceyda Arıcan – Ceyla Durgun Akdağ – Devrim Erol Köse – Didem Arıkan – Fisun Usta – Engin Güvenç – Gila Benmayor  –  Gözde Serimer – Nedret Gürdal – Nilüfer Dündar Yılmaz – Nurten Ilunt – Mine Genç Ateş –  Müge Yalçın – Yrd. Doç. Dr. N. Öykü İyigün – Nevin Savran –  Seda Bildik Erdoğmuş – Sevil Gedik Takaoğlu – Şule Yüksel – Özden Anık Tekir – Pınar Akalın