Kariyer.net, Türkiye ekonomisine değer katan iş dünyası duayenleri ve ekonomistlerin bilgi ve tecrübelerini paylaşacağı etkinlikte katılımcılarını ağırlamaya hazırlanıyor.

 

01

Türkiye’nin en çok tercih edilen insan kaynakları platformu Kariyer.net, KOBİ’lere yönelik çalışmalarına devam ediyor. İlki Aralık ayında Bursa Sanayi ve Ticaret Odasi’nda gerçekleştirilen “Ekonomi ve İnsan Kaynakları Sohbetleri” etkinliğinin ikinci durağı “Yüksek gelişme potansiyeliyle Adana” başlığı ile 17 Mart 2016 Perşembe günü 14.00-17.00 saatleri arasında ekonomistlerin, akademisyenlerin ve iş insanlarının katılımıyla Adana Sanayi Odası’nda gerçekleşecek.

Yrd. Doç. Dr. Asuman SÖNMEZ moderatörlüğünde gerçekleşecek  panel; “Yüksek gelişme potansiyeliyle Adana”, “Turquality ile bir dünya markası olmak”, “Dünyada ve Türkiye’de ekonomi ve piyasaların yönü”, “Şirketimin büyümesi için patron mu olmalıyım antrenör mü?” ve “Verimlilikte ve karlılıkta kıymetli insanlarla çalışmak ne kadar önemli?” konuları etrafında çerçevelenecek. Etkinliğe konuşmacı olarak Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Ekonomist ve Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu, HG Grup Eğitim ve Danışmanlık Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Aziz M. Hatipağaoğlu, Ekonomist ve Kemerburgaz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin ve Kariyer.net Strateji ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Barış Karadenizli katılacak.

Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş ve diğer çevre illerden izleyicilerin katılacağı etkinlikte yer almak isteyenlerin http://www.kariyer.net/kobi-ekonomi-ve-insan-kaynaklari-sohbetleri sayfasında yer alan formu doldurması yeterli. Ayrıca, katılımcılar etkinlik alanına kurulacak olan Kariyer.net standından, Kariyer.net hakkında merak ettikleri soruların cevaplarını bulabilecekleri gibi Kariyer.net’ten alacakları hizmetlerde sürpriz fırsatlar elde edebilecekler.