FLO’da gerçekleştirilen üst düzey atamalarla Pazarlama ve Büyüme Genel Müdür Yardımcılığı görevine Gökçe Kunt, E-Ticaret Genel Müdür Yardımcılığına da Gökhan İsmail Aydın getirildi.

Pazarlama ve Büyüme Genel Müdür Yardımcısı: Gökçe Kunt

Gökçe Kunt, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Yönetimi lisans programından mezun olduktan sonra, aynı üniversitede Pazarlama ve Pazar Araştırma yüksek lisans programını tamamladı. Pazarlama alanında yaklaşık 20 yıllık iş deneyimine sahip olan Gökçe Kunt, Ülker, Coca-Cola, Atasun Optik şirketlerinde pazarlama alanında kariyerini sürdürdü. FLO ailesine katılmadan önce Danone Su ve İçecek Grubunda Pazarlama Direktörlüğü görevini sürdürüyordu.

E-Ticaret Genel Müdür Yardımcısı: Gökhan İsmail Aydın

Gökhan Aydın, 2008 yılında Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği lisans programından mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi Executive MBA programını tamamladı. Profesyonel kariyerine English Home’da başlayan Gökhan Aydın, burada çalıştığı dönem boyunca Lojistik & Planlama Müdürü ve Satış & Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonlarında yer aldı. Daha sonra Tradewind’de Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Aydın, FLO’ya katılmadan önce Hepsiburada’da Uluslararası Büyüme Direktörü ve Ev & Bahçe Kategori Direktörlüğü görevinde bulundu.