atama
atama

cilerilhanÇırağan Palace Kempinski – Çiler İlhan
Çırağan Palace Kempinski Halkla İlişkiler Direktörü Çiler İlhan, Türkiye Bölge Halkla İlişkiler Direktörlüğü’ne terfi etti. İlhan, Hilton İstanbul pazarlama bölümündeki tecrübesinden sonra TimeOut İstanbul ve Travel+Leisure dergilerinin de yayıncısı Ajans Medya’da metin yazarlığı ve editörlük yaptı. Çırağan Palace Kempinski İstanbul ekibine Halkla İlişkiler Müdürü olarak katılan İlhan sonrasında Halkla İlişkiler Direktörlüğü’ne yükseldi. İlhan, Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler ile İsviçre Glion Institute of Higher Education Otel Yöneticiliği bölümlerinden mezun.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

erhardGittiGidiyor.com – Christian Erhard
GittiGidiyor.com Pazarlama Direktörlüğüne Christian Erhard atandı. Erhard, eBay’ de çeşitli pozisyonlarda görev yaptı. eBay Berlin’de Pazarlama Müdürü görevi ile portallar, medya & inovasyon yönetiminden sorumlu oldu. eBay International Zürih’de Online Ortaklık Yönetimi Başkanı pozisyonunda; işbirliği pazarlama yönetimi, arama motorları optimizasyonu, iş geliştirme, medya pazarlama kampanyaları, inovasyon yönetimi, pazarlama liderlik takımı üyeliği dahilinde; bütçe, performans yönetimi ve strateji geliştirme görevlerini yürüttü.Erhard, Munich Ludwig-Maximilians-University mezunu.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

elifarsoyBristol-Myers Squibb – Elif Yılanlıoğlu Arsoy
Elif Yılanlıoğlu Arsoy Bristol-Myers Squibb ABD Onkoloji İnsan Kaynakları Stratejik İş Ortağı olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Arsoy, Arthur Andersen & CO ve Alexander Mann İnsan Kaynakları ve Danışmanlık şirketlerinde çalıştı. Bristol-Myers Squibb Türkiye’de İnsan Kaynakları ekibine 2002 yılında katıldı ve 2008 yılından beri İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmaktaydı. Mevcut görevine ek olarak, Avrupa Pazarları Yetenek Yönetimi, Yetenek Elde Etme ve Eğitim & Gelişim Lideri görevini üstlendi.