atama
atama

 

unileverUnilever – Ülfet Baykent Uysal

Ülfet Baykent Uysal, Unilever Türkiye & NAMETRUB Bölgesi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İK Direktörlüğü’ne atandı. Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra Unilever Türkiye’de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak göreve başlayan Uysal,  İK’nın farklı alanlarında çeşitli projeler üstlendi. Unilever’in Londra’daki merkez ofisinde Bölge İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı’yla birlikte eğitim ve ücretlendirme üzerinde çalışmalarda bulunan Uysal, bir süre Yetenek Yönetimi & Pazarlama İK Müdürü olarak görev aldı ve Unilever’in Fransa ofisinde global İK Dönüşüm Projesi’nde Program ve Değişim Yöneticisi olarak çalıştı.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

tobaccoImperial Tobacco – Ben Hoskin

Imperial Tobacco’nun Manisa’da bulunan sigara fabrikasının genel müdürlüğüne Ben Hoskin getirildi. Elektrik-Elektronik Mühendisi olan Hoskin 18 yıldır  Imperial Tobacco Group’da farklı pozisyonlarda görev alıyor. Hoskin Manisa’daki görevinden önce şirketin ABD’de bulunan ITG Reidsville Fabrikası’nda Fabrika Müdürü olarak çalışıyordu.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

altinbasAltınbaş – Işıl Bandakçıoğlu

Altınbaş Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Işıl Bandakçıoğlu oldu. JTR-Mücevher İhracatçıları Birliği Genel Müdürü olarak  mücevherat sektörüne giren Bandakçıoğlu, Altınbaş’ta sırasıyla Kurumsal İletişim Direktörlüğü, İş Geliştirme Direktörlüğü görevlerini üstlendi. Bandakçıoğlu Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü olarak halkla ilişkiler, reklam, kurumsal iletişim ve kamu ilişkilerinin yürütülmesinden, bu alanlarda iletişim stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olacak. Bandakçıoğlu dört yıldır TOBB Kuyumculuk Sanayi Meclisi Danışmanlığı görevini de yürütüyor.