atama
atama

ebruvardarYapı Kredi – Ebru Vardar

Yapı Kredi İnsan Kaynakları ve Organizasyon Şube Ağı Kariyer Yönetimi Direktörlüğü görevine Ebru Vardar atandı. İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Vardar, İnsan Kaynakları kariyerine Vestel Elektronik’te başladı. Daha sonra sırasıyla Arthur Andersen’de İK danışmanlığı ve Ernst&Young’da İK Direktörlüğü görevlerini üstlendi. 2013 yılında Yapı Kredi Bankası’nda çalışmaya başlayan Vardar, en son İşe Alma ve İK Geliştirme Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

burakyuzgulAvivaSA – Burak Yüzgül

AvivaSA Emeklilik ve Hayat İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Burak Yüzgül getirildi. Yüzgül, profesyonel iş yaşamına Eczacıbaşı Baxter’da başladı. Ardından AvivaSA kadrosuna katılan Yüzgül, İnsan Kaynaklarında çeşitli seviyelerde yönetici olarak görev yaptı. Organizasyonel değişim, endüstriyel ilişkiler, iç iletişim, ücretlendirme ve ödüllendirme birimlerinin de dahil olduğu tüm İK süreçlerinin sorumluluğunu üstlendi. Ortadoğu Koleji ve Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan Yüzgül yeni görevinde icra kurulu üyesi olarak da görev yapacak.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

sevketunalHuawei Türkiye – Şevket Ünal

Huawei Türkiye, İnsan Kaynakları Direktörü pozisyonunda Şevket Ünal’ı görevlendirdi. Ağ Çözümleri Satış Departmanı’nda göreve başlayarak Huawei Türkiye’ye katılan Ünal, Satış Direktörü ve Türk Telekom Birim Direktörü görevlerinde bulundu. Utrecht Politeknik Hogescholl Elektronik ve Telekomünikasyon Bölümü mezunu olan Ünal, kariyerine Alcatel-Lucent şirketinde transmisyon bölümünde başladı. 12 yıl boyunca Alcatel-Lucent çatısı altında Suudi Arabistan’ın Riyad şehrinde görev yapan Ünal, bu bölgede pek çok farklı yönetim biriminde görevini sürdürdü.