ayseertugrulDoğuş Yayın Grubu – Ayşe Ertuğrul

Doğuş Yayın Grubu İnsan Kaynakları Direktörü Ayşe Ertuğrul, İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na atandı. 18 yıldır Doğuş Yayın Grubu İnsan Kaynakları departmanında çeşitli kademelerde görev alan ve son olarak İnsan Kaynakları direktörü olan Ertuğrul, daha önce Foster Wheeler, Birlik Madencilik ve Asist İç ve Dış Ticaret şirketlerinde çalıştı. İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olan Ertuğrul, İK’nın tümünden sorumlu İnsan Kaynakları Grup Başkanı görevini yürütecek.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

tamerozmenMicrosoft – Tamer Özmen

Microsoft Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürüten Tamer Özmen, beş yıllık başarılı performansının ardından Microsoft Services İngiltere Genel Müdürlüğüne atandı. Microsoft UK Services yapılanmasının başına geçen Özmen, uluslararası bilişim dünyasının tepe yönetiminde yer alarak 550 kişilik bir beyin takımını yönetecek. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği ve LSU’dan Endüstri Mühendisliği yüksek lisans dereceleri bulunan Özmen, Microsoft’a geçmeden önce Orange’ın İnternet Kanallarından Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Londra’da çalışıyordu.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

nihataydinAtasun Optik – Nihat Aydın

Atasun Optik’in Operasyon Direktörü (COO) görevine Nihat Aydın atandı. İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve İşletme bölümlerini Çift Anadal programıyla tamamlayan Aydın, mezuniyetinin ardından Almanya’da Buco Waermeaustauscher firmasında satış mühendisi olarak işe başladı. Türkiye’ye dönerek Geneks International, Eleks Dış Ticaret ve Osram Aydınlatma’da çalışan Aydın, kariyerine Unilever’de devam etti. Aydın, son olarak English Home Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak firmanın ulusal ve yurt dışı satış, e-ticaret, leasing, pazarlama ve İnsan Kaynakları departmanlarını yönetti.