atama
atama

oguzhan poyrazogluGittiGidiyor.com – Oğuzhan Poyrazoğlu

GittiGidiyor.com’un Teknoloji ve Ürün Direktörü Oğuzhan Poyrazoğlu oldu. Kariyerine Doğan Online’da bilgi teknolojileri sorumlusu olarak başlayan Poyrazoğlu, aynı şirkette teknolojiden sorumlu başkanlık görevine getirildi. Sonrasında Doğan Portal Hizmetleri’nde portaller ve teknoloji direktörü ve D&R’da internet teknoloji ve iş geliştirmeden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak çalıştı. Poyrazoğlu, lisans eğitimini İTÜ Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Işık Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı yaptı.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

sanalpazarSanalpazar.com – Dila Özdemir

Gold Group Sanalpazar.com İnsan Kaynakları Yöneticiliği görevine Dila Özdemir atandı. Atatürk Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Özdemir, ODTÜ ‘de İnsan Kaynakları Yönetimi master eğitimi aldı. İş yaşantısına eğitim sektöründe başlayan Özdemir, dayanıklı tüketim sektöründe de İnsan kaynakları yöneticiliği görevlerini üstlendi. E-ticaret sektörünün dinamiklerinin diğer sektörlerden farklı olduğunu belirten Özdemir, Sanalpazar bünyesinde etkin bir İnsan kaynakları kültürü yaratmak için çalışmalarını sürdürüyor.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ugurkartalSürat Kargo – Uğur Kartal

Sürat Kargo’nun Eğitim Müdürlüğü görevine Uğur Kartal atandı. 2007 yılından bu yana Sürat Kargo ve Lojistik Dağıtım Hizmetleri A.Ş bünyesinde çalışmakta olan Kartal, daha önce İnsan kaynakları bölümünde özlük işleri ve işe alım birimlerinde görev yaptı ve 2011 yılından beri İnsan kaynakları uzmanı olarak çalışıyordu. Sakarya Üniversitesi  Bilgisayar Teknikeri, Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümü mezunu olan Uğur Kartal, Fatih Üniversitesi’nde MBA yaparak yüksek lisansını tamamladı.