Saran Holding – Aytekin Yüksel

aytekinyukselSaran Holding’in İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne Aytekin Yüksel getirildi. Kariyerine, Kayalar Grubu’nun muhasebe ve Bilfar Holding’in personel bölümlerinde başlayan Yüksel, 16 yılı aşkın süre Star Medya Grubu’nda İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yaptı.

………………………………………………………………………………………………………..

Sabancı Holding – Filiz Karagül Tüzün

FilizkaragultuzunSabancı Holding Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Filiz Karagül Tüzün getirildi. Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Filiz Karagül Tüzün, Hürriyet Gazetesi’nde Reklam ve Araştırma Bölümü Yöneticisi olarak çalıştı. Ardından, NTV’de Pazarlama Müdürlüğü, Uluslararası Reklamcılık Derneği’nde ise Genel Koordinatörlük görevlerinde bulunan Tüzün, son olarak Turkcell’de Kurumsal Sponsorluklar Yöneticisi ve Grup Kurumsal İletişim Direktörü görevlerini üstlendi.

………………………………………………………………………………………………………..

Sabancı Holding – Barış Oran

BarisoranSabancı Holding’de uzun yıllardır topluluk bünyesinde önemli sorumluluklar üstlenen Barış Oran, Sabancı Holding Finans Grup Başkanlığı görevine atandı. 1995 yılında PriceWaterhouseCoopers’ta denetim uzmanı olarak kariyerine başlayan Oran, ardından Sara Lee Corp.’da (Chicago) denetim, finans ve hazine birimlerinde farklı görevlerde çalıştı, Ernst and Young’da (Minneapolis) kıdemli müdür olarak görev alan Oran, 2006‘da Kordsa Global’e katıldı ve çeşitli görevlerde bulundu. 2011 yılında ise Sabancı Holding’e Bütçe, Konsolidasyon ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü olarak atanan Oran, 2013 yılından itibaren Sabancı Holding Planlama, Raporlama, Finansman Bölüm Başkanlığı görevini sürdürüyordu.