Etis Lojistik – Sinan Çıtak

sinancitakikblogEtis Lojistik’in Genel Müdürlüğü’ne Sinan Çıtak getirildi. 2002’de Balıkesir Üniversitesi Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Çıtak, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı. Kariyerine 2004’te Grant Thornton International Audit’de Asistan Denetçi olarak başlayan Çıtak, sırasıyla Denetçi Yardımcılığı ve Uzman Denetçi olarak görev aldı. UPS-SCS’de Bütçe & Raporlama Uzmanı olarak görev yapan Çıtak, sonrasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalıştı. Çıtak, son olarak FEDEX Trade Networks’te Finans & Muhasebe Müdürü olarak görev yaptı.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

BAT Türkiye – Gökçe Kulak

gokcekulakikblogBritish American Tobacco Türkiye’nin İK Direktörlüğü’ne Gökçe Kulak getirildi. Kulak aynı zamanda Türkiye Yönetim Kurulu’nun üyesi olacak. Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra Minnesota Üniversitesi’nde İK ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü’nde master yapan Kulak, iş hayatına Hewitt Associates ABD’de İş Geliştirme Bölümü’nde başladı. Sonrasında Delphi Otomotiv Sistemleri’nde görev alan Kulak, Ağustos 2003’te başladığı BAT’deki 13 yıllık kariyeri boyunca hem Türkiye hem de yurtdışında İK alanında pek çok farklı görevde bulundu.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Bahçeci Sağlık Grubu – Bülent Uysaloğlu

bulentuysalogluikblogBahçeci Sağlık Grubu’nun Finans Koordinatörlüğü Bülent Uysaloğlu getirildi. ODTÜ’de İnşaat Mühendisliği ve Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme (MBA) eğitimlerini tamamlayan Uysaloğlu kariyerine Pamuk Leasing’te başladı. Goodyear Lastikleri ve DuPont Kimyasal Ürünler’de finans, hazine ve proje yönetimi alanlarında yöneticilik yapan Uysaloğlu, son olarak Chemours Türkiye’de Doğu Avrupa ve Ortadoğu Bölgesi Finans Müdürü olarak görev yaptı.