Henkel – Hans Van Bylen

hansvanbylenikblogHenkel’in yeni global CEO’su Hans Van Bylen oldu. Antwerp Üniversitesi İş Yönetimi Bölümü’nden mezun olduktan sonra İşletme Yönetimi alanında master yapan Van Bylen, 1984 yılında katıldığı Henkel’de 31 yıl boyunca birçok alanda görev yaptı. Belçika ve Benelüks’te kariyerine başlayan Van Bylen, daha sonra Fransa, Batı Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Kuzey Amerika, Asya Pasifik ve Latin Amerika’da sorumluluk aldı. Van Bylen 2005’ten bu yana Henkel’in Beauty Care iş bölümünden sorumlu Yönetim Kurulu üyesiydi.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

Brisa – Korhan Korel

korhankorelikblogBrisa Tüketici Ürünleri Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevine Korhan Korel atandı. Korel, iş hayatına Unilever’de Lipton Özel Müşteriler ve Merchandising Yöneticisi olarak başladı ve ardından Marka Müdürü ile Marka, Ticari Pazarlama ve Kanal Müdürü olarak çalıştı. Sonrasında Pepsi – Lipton JV’de Danışman Müdür olarak görev alan Korel, Pepsi Bottling Group Pazarlama Müdürlüğü’ne atandı. Korel ardından Danone’de ve The Abraaj Group – Yörsan’da görev yaptı.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………

Colin’s – Arzu Sarıkayalar Sadaghiani

arzusarıkayalarsadaghianiikColin’s’in Uluslararası İnsan Kaynakları Direktörü Arzu Sarıkayalar oldu. ODTÜ Sosyoloji Bölümü’nden mezun olan Sarıkayalar, İstanbul Üniversitesi Turizm Yönetimi Master Programı’nı, Institute of Commercial Managament’da Uluslararası Pazarlama Programı’nı tamamladı. İş hayatına Holiday Inn İstanbul Oteli’nde başlayan Sarıkayalar, sırasıyla PIAR Gallup, Oriflame, DHL, Multinet, M&M Kozmetik, Avon ve Teknosa’da görev aldı.