Tam Faktoring-Mehmet Özel

mehmetozelikblogMehmet Özel, Tam Faktoring Mali Kontrol, Muhasebe, Hazine ve İK Genel Müdür Yardımcısınbolarak atandı. Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Özel, sırasıyla Electrolux A.Ş., ilketaŞ Denetim FirmasI, Yapı Kredi Leasing, Garanti Leasing, Garanti Factoring, Mercedes Benz Turk A.Ş., RBS Türkiye’de görev aldı. Özel, son olarak 2014 yılı itibariyle katıldığu Tam Faktoring’te Hazine Müdürü olarak çalışıyordu.

…………………………………………………………………………………………………………….

Fairmont Quasar-Özlem Şahin

ozlemsahinikblogÖzlem Şahin, Fairmont Quasar İstanbul İK Direktörlüğü görevine atandı. Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü’nden mezun olan Şahin, iş hayatına Oluşum Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş’de başladı. 2006 yılında Swissotel Ankara’ya geçen Şahin, burada tüm İK süreçlerinin yürütülmesi ve ilgili süreçlerin geliştirilmesinde etkin rol aldı. Şahin, 2016 tarihi itibariyle Fairmont Quasar İstanbul’un açılış kadrosuna İK Direktörü olarak atandı.

…………………………………………………………………………………………………………….

Nielsen Türkiye-Didem Şekerel Erdoğan

didemsekerelerdoganikblogDidem Şekerel Erdoğan, Nielsen Türkiye’nin Genel Müdür Yardımcısı oldu. 2013 yılında Nielsen Türkiye’ye katılan Erdoğan, satış etkinliği ve danışmanlığı ve tüketici içgörü müşteri hizmetleri ekiplerini yönetti. Erdoğan, Nielsen Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak, mevcut sorumluluklarının yanı sıra Nielsen müşterilerinin perakende ölçüm hizmetlerine de liderlik edecek.