Comparex Turkey Bilişim Teknolojileri-Berrak Erkman

berrakerkmanikblogBerrak Erkman Comparex Turkey Bilişim Teknolojileri A.Ş. Microsoft Satış Direktörlüğü görevine getirildi. Yüksek lisans derecesini University of Essex Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden alan Erkman, iş hayatına Microsoft Turkey’de Müşteri Hizmetleri Temsilcisi olarak başladı. Kariyeri boyunca bilişim sektörünün önde gelen firmalarında Microsoft Ürün Müdürlüğü, Ürün Grup Müdürlüğü ve Kurumsal Satış Direktörlüğü gibi görevlerde yer aldı.

…………………………………………………………………………………………………………….

Yurtiçi Kargo Servisi-Tolga Güler

tolgagulerikblogTolga Güler, Arıkanlı Holding Taşıma Grubu şirketlerinden, Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.’ye Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olan Güler, iş hayatına Yurtbank Kredi Pazarlama Bölümü’nde başladı. Güler, sırasıyla Otokoç-Birmot Birleşik Motor San. ve Tic. A.Ş, TOFAŞ – Türkiye Otomobil Fabrikaları A.Ş, Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş, Sirena Marine, Bayraktar Otomotiv Servis Hizmetleri A.Ş’de ve Oto Plan Operasyonel Taşıt Kiralama Tic. A.Ş’de önemli görevler üstlendi.

…………………………………………………………………………………………………………….

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.-Nergis Bekdemir

nergisbekdemirikblogToyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. Kurumsal İletişim ve Planlama görevine Nergis Bekdemir atandı. Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Bekdemir, iş hayatına 2007 yılında Delphi Otomotiv Sistemleri’nde başladı. Bekdemir, 2009 yılından beri Toyota’da Proje ve Kurumsal Planlama Yöneticisi olarak görev yapıyordu.