Lilly Türkiye-Gökhan Öztürk

ikblog_gokhanozturkLilly Türkiye’de Finans ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevine Gökhan Öztürk getirildi. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Öztürk, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi aldı. İş hayatına Nike’ın finans departmanında başlayan Öztürk, JP Morgan SK Holdings Türkiye’de ve Nestle Türkiye’de görevlerde bulundu.

…………………………………………………………………………………………………………….

Multinet Up – Evren Büyük

ikblogevrenbuyukMultinet Up Stratejik Pazarlama Direktörlüğü’ne Evren Büyük atandı. ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi ve HHL-Leipzig Graduate School of Management’ta MBA programlarını tamamlayan Büyük, iş hayatına Peppers and Rogers Group’da başladı. TEB ve BNP Paribas’ta çalışan Büyük, son olarak Akbank’ta Perakende Bankacılık Pazarlama Müdürü olarak görev aldı.

…………………………………………………………………………………………………………….

Zorlu Gayrimenkul Grubu – Ramazan Harbili

ikblogramazanharbiliRamazan Harbili, Zorlu Gayrimenkul Grubu’na İK Müdürü olarak atandı. Celal Bayar Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans, Yönetim ve Organizasyon alanında da yüksek lisans eğitimini tamamlayan Harbili, 2005-2010 yılları arasında Vestel İK Direktörlüğü’nde de görev yaptı. Harbili, en son Zorlu Holding İK Grubu Başkanlığı’nda İK Sorumlusu olarak çalışıyordu.