İhlas Eğitim Kurumları – Bedri Yeltekin

bedriyeltekinikblogİhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürlüğü’ne Bedri Yeltekin getirildi. Uludağ Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olan Yeltekin, öğretmenlik, müdürlük ve ilçe milli eğitim şube müdürlüğü görevlerinde bulunmasının ardından Çanakkale Bozcaada İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atandı. Yeltekin, ardından İzmir Karaburun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

…………………………………………………………………………………………………………….

Hepsiburada.com – Taner Timirci

tanertimirciikblogHepsiburada.com’un Operasyon Grup Başkanı Taner Timirci oldu. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Timirci, iş hayatına P&G’de Lojistik Mühendisi olarak başladı. Aynı şirkette yaklaşık on yıl çeşitli görevler alan Timirci, görevini Türkiye ve Johannesburg Güney Afrika operasyonlarında sürdürdü. Sonrasında Reckitt Benckiser’e geçen Timirci, Evyap’ta Tedarik Zinciri Başkanı olarak çalışıyordu.

…………………………………………………………………………………………………………….

Koton – Abide Turan

abideturanikblogKoton’un Kozmetik, Aksesuar ve Kadın Markalarından Sorumlu Pazarlama Müdürlüğü görevine Abide Turan atandı. Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Turan, Bilgi Üniversitesi’nde MBA programını tamamladı. İş hayatına BBS şirketinde başlayan Turan, sırasıyla Çukurova Holding Medya Grubu’nda, Desa’da ve Ziylan Grup’ta çeşitli görevlerde bulundu.