McDonald’s Türkiye – Selin Süzer

ikblogselinsuzerMcDonald’s Türkiye’nin yeni Pazarlama Müdürü Selin Süzer oldu. ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Süzer, iş hayatına Procter & Gamble’da çeşitli markaların yöneticiliğini yaparak başladı. Sonrasında Danone Nutricia’da Bebelac Pazarlama Müdürü olan Süzer, aynı şirkette Aptamil Kıdemli Marka Müdürü olarak da görev yaptı.

…………………………………………………………………………………………………………….

Michelin Türkiye – Manuel Montana

ikblogmanuelmontanaManuel Montana, Michelin Türkiye’ye Genel Müdür ve Binek ve Hafif Ticari Araç Lastikleri Ticari Direktörü olarak atandı. Province of Valencia İşletme Bölümü mezunu olan Montana, yüksek lisans derecesini HEC Paris’te İşletme Bölümü’nden aldı. ArcelorMittal ve yan kuruluşu Grupo Ros Casares bünyesinde altı yıl çeşitli yöneticilik görevlerinde bulunan Montana, 2013 yılından bu yana Michelin Grup’ta görev yapıyor.

…………………………………………………………………………………………………………….

Pfizer Türkiye – Mehmet Can Aslantaş

ikblogmehmetcanaslantasMehmet Can Aslantaş, Pfizer Türkiye Yenilikçi Sağlık Nadir Hastalıklar İş Birimi Lideri olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Aslantaş, 2006 yılınnda Proje Yöneticisi olarak katıldığı Pfizer’de tedavi alanında görev aldı. Aslantaş, 2014’ten bu yana Nadir Hastalıklar İş Birimi Satış ve Pazarlama Müdürü olarak çalışıyordu.