Kariyer.net – Didem Arıkan

kariyerDidem Arıkan, Kariyer.net Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu. ODTÜ Psikoloji Bölümü mezunu olan Arıkan, iş hayatına ilaç sektöründe başladı. Arıkan, dört yıl ilaç sektöründe çalışmasının ardından 1999 ile 2010 yılları arasında Turkcell ve Avea İletişim Hizmetleri’nde Bireysel ve Kurumsal Satış Kanalı yöneticiliklerinde bulundu. 2010 yılında Kariyer.net’e İç Anadolu Bölge Müdürü olarak katılan Arıkan, 2014’ten bu yana Anadolu Birim Müdürü olarak çalışıyordu.

…………………………………………………………………………………………………………….

TAB Gıda – Seçil Kurdoğlu

TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü Seçil Kurdoğlu oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi’nde MBA yapan Kurdoğlu, TAB Gıda pazarlama departmanında göreve başladı. Sonrasında Burger King ve Arby’s markalarından sorumlu Pazarlama Müdürü olan Kurdoğlu, en son Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

…………………………………………………………………………………………………………….

 Allianz Türkiye – Okan Özdemir

ikblog_okan_ozdemirAllianz Türkiye’nin Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Okan Özdemir getirildi. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans, European School of Management and Technology’de İşletme alanında yüksek lisans eğitimini tamamlayan Özdemir, iş hayatına Barem Research International’da başladı. 2001 yılında Allianz Türkiye’ye Pazarlama Uzmanı olarak katılan Özdemir, son olarak Satış ve Dağıtım Kanalları Direktörü olarak görev yapıyordu.