Danone – Dr. Tuna Yavuz

Danone

Danone Türkiye İş Destek Birimi Genel Sekreterliği görevine Nisan ayı itibariyle Dr. Tuna Yavuz atandı. Tuna Yavuz, Danone Türkiye bünyesinde faaliyet gösteren Sütlü Ürünler, Su, Anne Bebek Beslenmesi ve Medikal Beslenme iş birimlerinin iletişim, kurumsal ilişkiler, ruhsatlandırma, etik uyumluluk ve hukuk departmanlarından sorumlu olacak.

 

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Hilti – Talat Özkan

Talat-ozkan

Talat Özkan, Hilti Türkiye ve Orta Asya Pazarlama Direktörlüğü’ne getirildi. Profesyonel iş hayatına ENDECO Mühendislik Proje Müşavirlik’te Tasarım Mühendisi olarak başlayan Talat Özkan, 2011 yılında Türkiye, Romanya, Bulgaristan ve Orta Asya bölgesinden sorumlu Ürün Müdürü olarak Hilti ile yolunu birleştirdi. ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu olan Özkan, 2016 yılı başında Hilti İstanbul bölgesinden sorumlu Bölge Satış Müdürü olmuştu.

………………………………………………………………………………………………………………..

Fujitsu – Tuğba Dandin Sümer

FujitsuFujitsu Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Tuğba Dandin Sümer getirildi. Tuğba Dandin Sümer; Ankara Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde lisans eğitimini, Koç Üniversitesi’nde ise MBA programını tamamladı. Profesyonel kariyerine 2000 yılında Porter Novelli’de başlayan Dandin, 2004 yılında Gantek Technology’de Pazarlama Müdürü, 2007 yılında aynı firmada İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Koordinatörü pozisyonunda çalıştı. Dandin, son olarak 2015-2017 yılları arasında SAS Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev aldı.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..