atama
atama

hiltonHilton İstanbul – Andre Borg
Hilton İstanbul’un Otel Müdürü Andre Borg oldu. 1996 yılında Malta Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nden mezun olan Andre Borg, kariyeri boyunca Birleşik Arap Emirlikleri, Romanya ve Malta’nın da aralarında bulunduğu çeşitli ülkelerde otel zincirlerinde çalıştı. Hotel Cavalieri’de iki yıl, Radisson SAS Golden Sands and Spa’da on bir yıl, Hilton Ras Al Khaimah Resort and Spa’da iki yıl süreyle Yiyecek İçecek Müdürü olarak görev yaptı. Athenee Palace Hilton Bucharest otelindeki Operasyon Direktörlüğü görevini üç yılı aşkın bir süre sürdürdü.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

fujitsuFujitsu – Ali Kançal
Fujitsu Türkiye ve Balkanlar Genel Müdürlüğü görevine Ali Kançal getirildi. Boston Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Kançal, çalışma hayatına İspanya’da seramik endüstrisinde atıldı. IBM Türk’te teknoloji hizmetlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. Ocak 2009’a kadar ise Madrid’deki IBM Güneybatı Avrupa merkezinde dış görevde bulundu.  Ali Kançal  Alcatel – Lucent Teletaş firmasında Türkiye ve Azerbaycan pazarlarından sorumlu Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini üstlendi.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

cbozkurtAydın Group – Cevriye Bozkurt
Aydın Group bünyesinde İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevine Cevriye Bozkurt getirildi. İnsan Kaynakları’nın yanı sıra, kurumsal kimlik çalışmaları, iş güvenliği ve idari konularda da görev alan Cevriye Bozkurt, İnsan Kaynakları alanında Yüksek Lisans yaptı. İş hayatına 2003 yılında tekstil sektöründe İnsan Kaynakları sorumlusu olarak başlayan Cevriye Bozkurt, Alışan Lojistik ve Sigortam.net şirketlerinde İnsan Kaynaklarının çeşitli kademelerinde yer aldı ve 4 yıl Umur Basım Sanayi’de İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev yaptı.