Sigortam.net – Onur Özkan

Sigortam.net’in yeni CEO’su Onur Özkan oldu. Özkan, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun olduktan sonra iş hayatına başladı. Finansbank’ta çeşitli yönetim kademelerinde görev alan Özkan, Finans Faktoring Yönetim Kurulu Üyesi görevinde bulundu. Sonrasında Finansbank’ta Hazine Bölümü, Mevduat Yatırım Ürünleri ve Üst Gelir Segmenti Birim Yöneticiliği, Bireysel Segmentler Yönetimi ve Sektör Bankacılığı Grup Yöneticiliği görevlerinde bulunan Özkan, 2012 yılında Yüksek Gelir Ürün ve Segment Yönetimi ve Özel Bankacılık Direktörü olarak atandı. 2015’te Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı görevinde bulunan Özkan, 2016’da KOBİ ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı. Özkan, son olarak Sabancı Holding bünyesinde sırasıyla, Carrefour Yönetim Kurulu Üyeliği, Teknosa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve son olarak Carrefoursa Ticari Operasyonlardan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

Atasun Optik- Özgür Tali

Atasun Optik’in E-Ticaret Müdürlüğü görevine Özgür Tali atandı. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Tali, kariyerinin başında Rocket Internet SE ve MCJ Shopping firmalarında Kategori Müdürü olarak görev aldı. Sonrasında Greyder, Engie ve Skechers şirketlerinde E-Ticaret Müdürü olarak çalışan Tali, 2017 yılından itibaren Deichmann’da e-ticaret sitesinin kurulumu ve omni-channel projelerinin hayata geçirilmesi gibi görevlerde bulundu.

Teyvaş Catering – Tolga Aykın

Teyvaş Catering’in Genel Müdürlük görevine Tolga Aykın getirildi Kariyerine Sodexo’da başlayan Aykın, sonrasında Bilkent Holding Bilintur Catering’te Türkiye İşletmeler Direktörü olarak görev aldı. Ardından RTZ Denetim ve Danışmanlık’ta Kurucu Ortak olarak çalışan Aykın,  Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi A.Ş’de Operasyon Direktörü, Optimal Yiyecek ve İçecek Çözümleri A.Ş’de İşletme Ortağı ve Ales Gıda’da Genel Müdür Yardımcısı gibi görevlerde bulundu. Aykın, bundan böyle Şahinler Holding kuruluşu olan Teyvaş Toplu Yemek Hizmetleri ve Sanayi A.Ş’nin Genel Müdürlük görevini üstlenecek.