adidas Türkiye – Hakan Atalay

adidas Türkiye’nin Genel Müdürlük pozisyonuna Hakan Atalay’ı getirildi.  Levi Strauss, Dockers, Tommy Hilfiger ve Calvin Klein gibi global markalarla 20 yılı aşkın bir süreyi kapsayan deneyimlerini yeni görevine taşıyacak olan Atalay, adidas Türkiye bünyesine katılmadan önce PVH Türkiye Genel Müdürü olarak görev alıyordu.

Bilim İlaç – Muhammad Safadi

Bilim İlaç’ın Bilimsel Bölüm Direktörlüğü görevine Muhammad Safadi getirildi. The University of Kansas’da Farmasötik Kimya Bölümü’nde post doktorasını tamamlayan Safadi, kariyerine The University of Kansas’ta Araştırma Asistanı olarak başladı. Teva İlaç ve Taro İlaç’ta sırasıyla AR-GE Takım Lideri ve AR-GE Direktörü görevlerini yürüten Safadi, 2005 yılından bu yana Head of Pharmaceutics olarak görev yapıyordu. Safadi bundan böyle, Bilim İlaç Genel Müdürlüğü’ne bağlı Bilimsel Bölüm Direktörlüğü bünyesinde, Bilimsel Bölüm Direktörü olarak görev yapacak.

Atasun Optik – Yalçın Yıldırım

Atasun Optik, İş Geliştirme ve Proje Direktörü görevine Yalçın Yıldırım atandı.  Eğitimini Optimetri alanında alan ve Almanya’nın önde gelen optik firmalarında çalışan Yıldırım, Atasun Optik’teki kariyerine 2007’de Bölge Müdürü olarak başladı. 2013 yılından bu yana Operasyon ve Proje Müdürü olarak birçok başarılı projeye liderlik eden Yıldırım, bundan böyle İş Geliştirme ve Proje Direktörü olarak görev yapacak.