atama
atama

lkocaturkMobildev – Levent Kocatürk
Levent Kocatürk, Mobildev Şirketleri Grubu’na CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. Kocatürk, TELENITY’de Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, AVEA distribütörü VEGATEL’in Genel Müdürlüğü ve SIEMENS Mobile, ERICSSON, KAREL’de satış ve yönetim pozisyonlarında görev aldı, kendi firmaları COMMPLETE ile LK İletişim ve Danışmanlık firmalarını da yönetti. Levent Kocatürk, ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü lisans, Telekomünikasyon alanında yüksek lisans ve MBA derecelerine sahip.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

yaksuEricsson – Yeşim Aksu
Yeşim Aksu, Ericsson‘un Kuzeydoğu Asya Bölgesi İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yardımcılığı’na getirildi. ACK Group of Companies’de İnsan Kaynakları Müdürü olarak iş hayatına başlayan Aksu, birçok şirkette İnsan Kaynakları yöneticiliği yaptı. Ericsson’da Türkiye-İsrail ve Orta Doğu-Kuzey Afrika Bölgesi İnsan Kaynakları ve Organizasyonu’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı, Ericsson Global İnsan Kaynakları Dönüşüm Stratejisi Direktörü olarak görev aldı. Aksu, ODTÜ İngiliz ile Alman Dili ve Edebiyatı Çift Anadal lisans eğitimini tamamladı ve Bilgisayar Mühendisliği ve Bilişim Teknolojileri alanında eğitim aldı.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

gerturkŞekerbank – Gökhan Ertürk
Şekerbank Genel Müdür Yardımcılığı görevine Gökhan Ertürk atandı. Ertürk, kariyerine İktisat Bankası Nakit Yönetimi ve Elektronik Bankacılık bölümünde Müdür Yardımcısı olarak başladı. Türk Ekonomi Bankası’nda Nakit Yönetimi’ni kurarak Bölüm Direktörü oldu. Akbank KOBİ Bankacılığı Bölüm Başkanı olarak görev alan Ertürk, Denizbank’ta İşletme ve Tarım Bankacılığı Grubu’ndan ve Perakende Bankacılık Grubu’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Ertürk, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Uluslararası İlişkiler bölümlerinden çift lisans, Elektronik Programlama lisans eğitimi aldı.