Signify Türkiye ve Maghreb bölgelerinden sorumlu CEO Eran Görgen’in, Doğu Avrupa Bölge Başkanlığı ve CEO’luğu görevini üstleneceği ve çalışmalarını Polonya’da sürdüreceği açıklandı. Eran Görgen yeni göreviyle beraber, içinde Rusya, Ukrayna, Polonya, Çekya, Romanya’nın da bulunduğu 27 ülkeden oluşan bir bölgenin sorumluluğunu üstlenmiş olacak. Eran Görgen’in yerine ise Saner Kırık, Signify Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapacak.

Stajyer olarak başladı, 21 yılı başarılarla geride bıraktı

Kariyerine 2000’de Philips Türkiye’de stajyer olarak başlayan Marmara Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu Eran Görgen, daha sonra Polonya, Romanya, Macaristan, Hollanda ve Slovakya’da da satış, pazarlama alanında ve yönetici rollerinde pek çok başarılı projeye imza attı. Uzun yıllar Philips Aydınlatma Orta ve Doğu Avrupa Pazarlama Direktörü olan Görgen, 2017’de Philips Aydınlatma Türkiye Genel Müdürü olarak görevlendirildi. 2018 yılı itibarıyla Philips Aydınlatma’nın Signify’a devrolması ile Signify Türkiye Genel Müdürü olarak görevini sürdürdü. Görgen, bu başarılı çalışmalarına ek olarak 2020’de Maghreb’e liderlik yapma görevini de üstlendi, süreçleri kolaylaştırmak ve bölgede başarının güçlü bir yol haritasını oluşturmak için ekibe koçluk yaptı. Eran Görgen, 1 Ağustos 2021 tarihinden itibaren Doğu Avrupa Bölge Başkanı ve CEO’su olarak göreve başladı.

15 yılı aşkın süredir Signify’da birçok değerli projeye imza attı

Saner Kırık, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunu. Kariyeri boyunca satıştan müşteri hizmetlerine kadar hemen hemen her alanı deneyimleyen Kırık; proje takip süreçlerindeki farklı bakış açısı ve yaklaşımıyla, sağladığı müşteri memnuniyetiyle, yönettiği her departmanda somut başarılara imza attı, ekip yönetimi ve liderliğiyle ön plana çıktı.

Uzun yıllar Signify’da görev alan Kırık, son olarak içinde tasarım merkezi ve satış desteğin de bulunduğu iki ayrı ticari kanalın liderliğini yürüttü. Saner Kırık, yeni rolü ile 1 Ağustos 2021 tarihi itibarıyla Signify Türkiye Genel Müdürü olarak çalışma hayatına devam edecek.