Şölen, “Boombastic Gençler Staj Programı” ile gençlerin kariyer yolculuğuna güçlü bir adım atması için destek oluyor.

Şölen, gençlerin iş hayatına güçlü bir başlangıç yapmalarına yardımcı olmak amacıyla kariyer yolculuklarının başında deneyim kazanmalarına fırsat sunan Boombastic Gençler Staj Programı’nı başlattı.

Üniversitelerin 3. veya 4. sınıf öğrencilerinin, yüksek lisans öğrencilerinin ve yeni mezunların başvurabileceği Boombastic Gençler Staj Programı gençleri iş hayatına hazırlıyor. Programa seçilen genç yetenekler; Şölen’in 120’ye yakın ülkede binlerce tüketicisiyle buluşan lezzetlerinin üretildiği Gaziantep ve İstanbul fabrikalarında, genel merkezinde ve saha operasyonlarında görev alarak deneyim sahibi olacak ve sektörü yakından tanıma imkanı bulacak.

Gençler ayrıca; sunum teknikleri, TPM, etkili iletişim, beden dili, stres yönetimi, etik değerler, etkili yazım teknikleri, zaman yönetimi, marka yönetimi ve dijital pazarlama gibi çeşitli konularda verilecek eğitimlerle kendilerini geliştirebilecek, ayrıca reklam filmlerinin çekimlerine, ajans ve yönetmen görüşmelerine de katılabilecek.

İki ay sürecek olan Boombastic Gençler Staj Programı kapsamında departman çalışmalarına katılan, Kaizen çalışmalarında kendilerini geliştiren ve performansları ile öne çıkan 10 kişi MT olma, 10 kişi ise Şölen’in uzman kadrosundaki isimlerden mentorluk alma hakkı kazanacak.