EticaretSEM ve Eticaret Merkezi tarafından gerçekleştirilen Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın 63’üncüsü Çanakkale’de yapılacak.

Bu yılki ana konusu “KOBİ’ler için Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat” olarak belirlenen Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın 63.’sü Çanakkale’de düzenleniyor. Ticaret Bakanlığı ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı destekleri ile TOBB himayelerinde düzenlenecek olan etkinlik, 22 Kasım’da Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre ve Fuar Merkezi’nde başlayacak. 2018 Troya Yılı kapsamında Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Çanakkale Ticaret Borsası ev sahipliğinde organize edilen etkinlik tam gün sürecek.

Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nda katılımcıları neler bekliyor?

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Temizoğlu, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Kaya Üzen, Vodafone KOBİ Satış Bölüm Direktörü Yusuf Aysal ve TOBB E-Ticaret Sektör Meclisi Başkan Yardımcısı Merter Özdemir’in açılış konuşmalarıyla başlayacak olan etkinlik, Metin Uca’nın moderatörlüğünde devam edecek. Açılış konuşmalarının ardından dijital evren hakkında sunumlarını yapmak üzere sırasıyla Bloomberg TV moderatörü Sami Altınkaya, PTT A.Ş., Genel Müdür Yardımcısı Adil Zembat ve SefaMerve CEO’su Mehmet Metin Okur sahneye davet edilecek. Etkinlikte Vodafone Pazarlama Müdürü Deniz Yağmur “Dijital Skor Ölçümü” başlıklı sunumuyla etkinliğin ana sponsoru olan Vodafone’un dijital dünyaya yaklaşımı hakkında bilgi aktaracak.

Etkinliğin ilk panelinde Vodafone KOBİ Satış Bölüm Direktörü Yusuf Aysal moderatörlüğünde “Başarılı KOBİ Örnekleri” başlığı altında Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir ve Macgal Otomat Yönetim Kurulu Üyesi Kadir İyibaş kendi yolculukları hakkında ilham veren paylaşımlarda bulunacak. Panelin hemen arkasından sırasıyla Sahibinden.com Genel Müdür Yardımcısı Banu Barbarosoğlu ve Entegra’nın Kurucusu Murat Dişkıran uzmanlıkları doğrultusunda e-ticaret trendlerini aktaracak.

Teknoloji Buluşmaları’nın ikinci panelinde ise Sami Altınkaya moderatörlüğünde “E-İhracat İle Yeni Dünya” başlığı altında Ticimax CEO’su Cenk Çiğdemli ve Eticaret Merkezi Direktörü Mehmet Erdemi e-ticaret sektöründe yıllar boyunca edindikleri tecrübeler ile sınır dışı e-ticareti tartışacak. Sonrasında ise e-ticaret ekosisteminin önemli rollerini üstlenen isimlerin yer alacağı etkinlikte sırasıyla Tek Kılavuz İş Geliştirme Yöneticisi Kerem Aktaş ve Kariyer.net Güney Marmara Bölge Müdürü Gülşah Ağralı Güven hem kendi projelerini anlatacak hem de katılımcıların sektör hakkındaki sorularını yanıtlayacak.

Etkinliğin üçüncü panelinde ise “Dijital Dünyada Pazarlama Teknikleri” başlığı altında fikir alışverişi yapmak adına sahneye Eticaret Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Birkan Babakol, Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Danışmanı Berrak Kutsoy ve ARS Medya CEO’su Serdar Arslan dijital pazarlama yöntemlerinden bahsederek e-ticarette müşteri kazanma potansiyellerinin detaylarına değinecek. Kapanış konuşmasını ise TOBB E-Ticaret Sektör Meclisi Başkan Yardımcısı ve Teknoloji Buluşmaları’nın Kurucusu Merter Özdemir yapacak.

Ücretsiz olarak katılımın sağlanacağı Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın Çanakkale ayağı hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak isteyenler www.teknolojibulusmalari.com adresini ziyaret edebilirler.