warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı(MS Dynamics Crm)

VeriPark

Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı(MS Dynamics Crm)

VeriPark

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, İstanbul(Asya)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 3 yıl tecrübeli

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

Bilgi Teknolojileri / IT

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 3 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Departman

Bilgi Teknolojileri / IT

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

VeriPark olarak, Bankacılık / Sigortacılık sektöründe önemli projelerde yazılım geliştirme süreçlerinde görev alacak “ Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanları (MS Dynamics CRM)” arıyoruz . 

Geliştirme projeleri yapmaktan hoşlanıyorsanız ve MS Dynamics 365 /CRM /CE veya Power Platform ile uygulamalı deneyime sahipseniz, ekibimize katılmanızı bekliyoruz. 


İçinde sizin için ne var:

MS Dynamics 365 yapılandırması, özel montaj geliştirme teslimatı için geliştirici olmak.

MS Dynamics 365 / CRM, Canvas veya Model Driven çerçevelerini temel alan tam yaşam döngüsü geliştirme mimarisini, tasarımını ve geliştirmesini gerçekleştirmek.

Şirketin en iyi mimari uygulamalarına ve MS Dynamics 365 tabanlı projelerde kullanılacak MS Dynamics özelleştirme standartlarına katkıda bulunmak.

Özelleştirme kodu kalitesinin mümkün olan en yüksek seviyede olduğundan ve uygun tasarım modellerinin takip edildiğinden emin olmak için kod incelemeleri yapmak.

Beceriler / Gereksinimler

 • Microsoft uygulama geliştirme projeleri gerçekleştiren en az 3+ yıllık BT deneyimi,
 • MS Dynamics 365 / CRM ve/veya Power Platform ile geliştirme deneyimi,
 • MS Dynamics CRM platformu, varlık modeli, güvenlik modeli ve Web hizmetleri hakkında derinlemesine uygulamalı bilgi,
 • Veritabanı ayarlama, SSRS ve SSIS ile çalışan darboğazları tespit etme dahil MSSQL konusunda deneyimli,
 • CRM API, REST/ODATA ve SOAP uç noktaları ile deneyim dahil olmak üzere kapsamlı .NET Framework ve C# geliştirme deneyimi,
 • Kapsamlı JavaScript, HTML tasarımı ve geliştirme deneyimi,
 • SQL Server veritabanı, raporlama ve entegrasyon hizmetlerine dayalı mimari iş çözümlerini deneyimi,
 • Nesneye yönelik tasarım ve Servis Odaklı Mimariler (SOA) ile deneyimi,
 • Müşteriye dönük mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri,
 • Müşteri tesislerinde müşteri projeleri üzerinde çalışabilme,
 • Scrum gibi çevik yazılım dağıtım metodolojilerine aşina olmak.


VeriPark, Çok Kanallı Bankacılık Hizmetleri, Şube Otomasyonu, Sadakat Yönetimi Uygulamaları, Mobil Bankacılık, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Sahada Kredi Satış Çözümleri ile Bankalar, Kredi kuruluşları, Sigorta şirketleri, Emeklilik fonları, perakende ve E-ticaret şirketleri, aracı kurum ve yatırım şirketlerinin, iş süreçlerini yeni nesil teknolojilerle dönüştürmelerini sağlamaktadır.

1998 yılında kurulan, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu da dahil olmak üzere dünyanın 15 noktasında ofisleri olanVeriPark, Türkiye ve dünyadaki dijital dönüşüm projeleriyle, müşterilerinin kendi alanlarında dijital liderler olmasına, rekabet güçlerini artırmalarına ve büyüme hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olma misyonu ile çalışıyor.

Aday Kriterleri

Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

CRM Geliştiricisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

CRM Geliştiricisi İş İlanları
Hakkımızda

VeriPark VeriPark is a global solutions provider enabling businesses to become digital leaders with its Intelligent Customer Experience suite. With

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

VERİPARKÇALIŞAN ADAYIKİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA AYDINLATMA METNİVeripark Yazılım Anonim Şi

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim.

CRM Geliştiricisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

CRM Geliştiricisi İş İlanları