Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
15

Adana Ceyhan İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Adana cancel
Ceyhan cancel
Süper Enerji Madencilik İnş. San. ve Tic. A.Ş.

İşletme Mühendisi

Süper Enerji Madencilik İnş. San. ve Tic. A.Ş.
İzmir +4 il daha
Tam zamanlı
7 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Ceyhan İş İlanları

Adana ilinin Ceyhan ilçesi, oldukça verimli topraklara sahiptir. Buğday, mısır, arpa, soya, yer fıstığı, hurma, nar, karpuz ve çeşitli turunçgiller, bu bölgede yetiştirilir. Bakü Tiflis Ceyhan ham petrol boru hattı, bölgenin en önemli sanayi projesidir. Ham petrolün uluslararası taşınmasında önemli bir konumdadır. Ceyhan’da ticari hayat canlıdır. Açık pozisyonun belirlenmesi ve iş ilanının duyurulması pek çok aşamadan geçer. İş ilanının uzmanlar tarafından hazırlanması, uygun kanallarla duyurularının yapılması, gelen aday başvurularının incelenip, seçilen adayların mülakat için davet edilmesi gibi süreçler mevcuttur. Bu süreçler, her firma için farklı olabilmektedir. Siz de Ceyhan’da iş arıyorsanız, Kariyer.net Ceyhan iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, ilgilendiğiniz ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Ceyhan iş ilanlarını incelediğimizde, restoran sorumlusu, işitme merkezi sorumlusu, ürün belgelendirme ve homologasyon sorumlusu, teknik satış mühendisi, tır şoförü, kasiyer, mağaza müdürü, finansal danışman, kurumsal sarış danışmanı, bilgisayar teknisyeni, reyon görevlisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, ofis asistanı, insan kaynakları ve personel müdürü gibi açık pozisyonların olduğunu görürüz. Açık pozisyonlar, firmaların dönemsel talep ve ihtiyaçları doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir.

Ceyhan’da bayanlar için ne gibi iş imkanları vardır?

Ceyhan iş ilanları, bayan adaylar için de pek çok fırsat barındırmaktadır. Örneğin, hasta ve yaşlı bakıcılığı, bebek ve çocuk bakıcılığı, mutfak ve temizlik elemanlığı, çay temizlik personelliği gibi pek çok ilanı görüntülenebilir. Bayanlar, bu iş ilanlarına başvuru yapabilecekleri gibi, uzmanlık alanları ve eğitimlerine göre, farklı iş ilanlarına da başvuru yapabilirler.

Ceyhan market iş ilanları nelerdir?

Ceyhan’da irili ufaklı birçok market bulunmaktadır. Buralarda çalışacak, kasiyer, reyon görevlisi, temizlik ve depo sorumlusu gibi personellere ihtiyaç duyulmaktadır.

Siz de Ceyhan iş ilanları hakkında araştırma yapıyorsanız, Kariyer.net’e üye olabilir, iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.