Adana Ceyhan İş İlanları

20 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  Tıbbi Tanıtım Temsilcisi

  World Medicine İlaç San.ve Tic.A.Ş.

  İzmir,Ankara,Adana,Edirne,Çanakkale,Bursa,Kocaeli,Sakarya,Trabzon,İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.) ...

  23.09.2020

  Şantiye Şefi

  Firma Bilgisi Gizli

  Adana,Muğla ...

  23.09.2020

  23.09.2020

  23.09.2020

  Güzellik Merkezine Satış Danışmanı

  GO GÜZELLİK MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Antalya,Hatay,Adana,Bingöl,Sakarya,Edirne,Çanakkale,Çankırı,Ankara,Giresun,İzmir,Yozgat,Afyon,Kütahya,Yalova,Muğla ...

  20.09.2020

  18.09.2020

  18.09.2020

  17.09.2020

  17.09.2020

  25.08.2020

  20.08.2020

  07.08.2020

  16.07.2020

  Ceyhan İş İlanları

  Adana ilinin Ceyhan ilçesi, oldukça verimli topraklara sahiptir. Buğday, mısır, arpa, soya, yer fıstığı, hurma, nar, karpuz ve çeşitli turunçgiller, bu bölgede yetiştirilir. Bakü Tiflis Ceyhan ham petrol boru hattı, bölgenin en önemli sanayi projesidir. Ham petrolün uluslararası taşınmasında önemli bir konumdadır. Ceyhan’da ticari hayat canlıdır. Açık pozisyonun belirlenmesi ve iş ilanının duyurulması pek çok aşamadan geçer. İş ilanının uzmanlar tarafından hazırlanması, uygun kanallarla duyurularının yapılması, gelen aday başvurularının incelenip, seçilen adayların mülakat için davet edilmesi gibi süreçler mevcuttur. Bu süreçler, her firma için farklı olabilmektedir. Siz de Ceyhan’da iş arıyorsanız, Kariyer.net Ceyhan iş ilanları sayfalarını inceleyebilir, ilgilendiğiniz ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

  Ceyhan iş ilanlarını incelediğimizde, restoran sorumlusu, işitme merkezi sorumlusu, ürün belgelendirme ve homologasyon sorumlusu, teknik satış mühendisi, tır şoförü, kasiyer, mağaza müdürü, finansal danışman, kurumsal sarış danışmanı, bilgisayar teknisyeni, reyon görevlisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, ofis asistanı, insan kaynakları ve personel müdürü gibi açık pozisyonların olduğunu görürüz. Açık pozisyonlar, firmaların dönemsel talep ve ihtiyaçları doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir.

  Ceyhan’da bayanlar için ne gibi iş imkanları vardır?

  Ceyhan iş ilanları, bayan adaylar için de pek çok fırsat barındırmaktadır. Örneğin, hasta ve yaşlı bakıcılığı, bebek ve çocuk bakıcılığı, mutfak ve temizlik elemanlığı, çay temizlik personelliği gibi pek çok ilanı görüntülenebilir. Bayanlar, bu iş ilanlarına başvuru yapabilecekleri gibi, uzmanlık alanları ve eğitimlerine göre, farklı iş ilanlarına da başvuru yapabilirler.

  Ceyhan market iş ilanları nelerdir?

  Ceyhan’da irili ufaklı birçok market bulunmaktadır. Buralarda çalışacak, kasiyer, reyon görevlisi, temizlik ve depo sorumlusu gibi personellere ihtiyaç duyulmaktadır.

  Siz de Ceyhan iş ilanları hakkında araştırma yapıyorsanız, Kariyer.net’e üye olabilir, iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.