keyboard_arrow_down
69

Boya Sanayi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Boya Sanayi cancel

P

Depo Sevkiyat Elemanı
Perkim Grup Boya Tic. Ltd. Şti.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Akzo Nobel Server Boya San. ve Tic. A.Ş
Kalite ve Proses Kontrol Mühendisi
Akzo Nobel Server Boya San. ve Tic. A.Ş
İstanbul(Asya), Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
SETAŞ KİMYA SANAYİİ A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzmanı
SETAŞ KİMYA SANAYİİ A.Ş.
Tekirdağ İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

N

Satış Sorumlusu
Nacar Boya Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Adana İş Yerinde
Tam zamanlı
8 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Boya Sanayi Sektörü İş İlanları

Boya sanayi sektörü, kendi içinde farklı iş kollarına ayrılır. Sektörün çeşitli amaçlar ve alanlarda kullanılmak üzere boya üretimi yapan kuruluşları, imalat faaliyet alanını oluşturur. Kendi üretimi olan boya markalarını yahut hazır olarak edindiğini boya markalarının satış pazarlamasını yapan kuruluşlarsa sektörün ticari alanını oluşturur. Kariyer.net güncel boya sanayi iş ilanları, her iki alanda da çeşitli koşullarda çalışabileceğin iş fırsatlarını oluşturur. Lojistik, depolama, sevkiyat, pazarlama gibi aktif birimler ile varlık işlerinin yürütüldüğü ofis departmanlarına sunulan çok çeşitli iş fırsatlarına erişebilirsin. Farklı mesleklere sahip çalışanlara hitap eden iş olanakları arasında ayrıca farklı mesai sürelerinde çalışabileceğin seçeneklere erişebilmen mümkün olur.

Boya Sanayi Sektöründe Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Çeşitli meslekler ve düzeylerde çalışanlara iş imkanları sunan boya sanayi sektöründe erişeceğin çalışma ortamı ve koşulları arasında farklılık yaşanır. Kariyer.net boya sanayi eleman arayanlar tarafından sunulan yönetici pozisyonu iş fırsatları, sabit veya seyahat koşullarına açık iş fırsatlarından oluşur. Aynı koşulları idari departmanlar veya ofis işleri için sunulan uzman veya personel kadrolar için de söyleyebilmek mümkün olur. Sektörün üretim, depo ve sevkiyat birimlerinde erişeceğin sabit çalışma koşulları, pazarlama ve lojistik birimlerinde yerini saha veya seyahat koşullarında çalışma imkanına bırakır. Hafta içi veya hafta sonu, özel günlere göre şekillenen izin günü süreleri, mesai saatlerin ve çalışmaların karşılığında elde edeceğin maddi olanaklar da yine çeşitli koşullar ekseninde farklılık gösterir.

Boya Sanayi Sektörü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Kariyer.net’le erişebileceğin boya sanayi sektörü iş ilanları, farklı çalışma prensiplerine sahip kuruluşlarca sunulan seçeneklerden oluşur. Bu durum çoğu zaman aynı pozisyon için sunulan ilanlarda da farklı işe alım kriterleri ve koşullarıyla karşılaşmanı sağlar. İş fırsatlarının geçerli olduğu kentler de yine ilanlar arasında farklılık gösterir. İş arama deneyimlerini etkili kılmak, başvuruların öncesinde iş ilanları için ayrı ayrı sunulan bilgileri özeni şekilde incelemeyi gerektirir. Mesai saatlerine bağlı kalabilmekse aynı zamanda işyeri adresi bilgilerine dikkat etmeyi zorunlu kılar. Bununla birlikte pek çok adayın iş başvurularını yalnızca yeni tarihli ilanlardan yana kullandığı gözlemlenir. Oluşan iş fırsatlarına ilk başvuranlardan olabilmek için sen de boya sanayi iş ilanları yeni yelpazesini değerlendirebilirsin. Öte yandan işe kabul noktasında başarı şansını yüksek tutmak önem taşır. Bunun yolu ilan listesinin yeni ve daha eski tarihli tüm fırsatlarını kapsamlı şekilde değerlendirmekle mümkün olur.

Boya sanayi sektörü iş ilanlarında hangi meslekler öne çıkar?

Tüm sanayi iş kollarında olduğu gibi boya sanayi sektöründe de pek çok farklı meslek dalı için sunulan iş fırsatlarına erişebilirsin. Kariyer.net boya sanayi sektörü iş ilanları, bu bağlamda üç farklı kategoride erişebileceğin fırsatlardan oluşur. Sektör kuruluşlarında yönetici olabileceğin gibi; sektör kuruluşların finans, muhasebe, İK, arge, lojistik gibi farklı departmanlarında uzman, mühendis, tekniker veya teknisyen olarak çalışabilirsin. Personel kadroları ise asistan, ihracat görevlisi gibi ofis odaklı iş fırsatlarının yanı sıra şoför, satış sorumlusu gibi aktif iş fırsatları arasından seçim imkanı sunar.

Boya sanayi sektörü iş ilanlarının yoğun olduğu şehirler hangileridir?

Türkiye’nin pek çok kentinde aktif biçimde hayat bulan ticari faaliyetler, bu alana özgü boya sanayi ilanlarına yaygın biçimde erişmeni sağlar. Öte yandan sektörün üretici kuruluşlarının da yoğun olduğu kentlerde daha fazla iş imkanına erişebilirsin. Kariyer.net boya sanayi iş ilanları sayfasında en geniş alana sahip kentleri, bu bağlamda İstanbul, Kocaeli, Kayseri, İzmir, Mersin, Tekirdağ, Konya, Ankara gibi sanayisi güçlü kentler oluşturur.

Boya sanayi sektörü iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Boya sanayi sektörünce sunulan ilanlara kapsamlı şekilde ulaşmak için Kariyer.net boya sanayi sektörü iş ilanları sayfasını ziyaret edebilirsin. Sunulan iş fırsatları, bu bağlamda farklı kentler için yayınlanan, farklı meslek sınıflarına hitap eden ve farklı koşullar sunan seçeneklerden oluşur. İlan sayfası içerisinde yer alan filtreleme özelliğini kullanarak kriterlerine uygun ilanları çok daha pratik şekilde görüntüleyebilirsin. Kariyer.net iş alarmı özelliğini aktif hale getirmen ise sana uygun olan yeni boya sektörü ilanlarından haberdar olabilmenin bir diğer yolunu oluşturur.

Boya sanayi sektörü iş ilanlarına nasıl başvuru yapabilirim?

Kariyer.net üzerinden boya sanayi sektörü iş ilanlarına başvurmak için öncelikle ilan üzerine bir kez tıklaman gerekir. Açılan sayfada ilgilendiğin işlerle ilgili detaylı bilgiler ve ‘başvur’ butonu bir arada yer alır. Senin için önemli olan iş bilgilerini okuduktan sonra ‘başvur’ butonuna tıklayabilir, başvurunu tamamlayabilirsin. Öte yandan başvurularına gelen yanıtları vaktinden görüntülemen de büyük önem taşır. Bunun için iş ilanları sayfasında yer alan ‘profil’ sekmesini ziyaret edebilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Boya sanayisi hangi illerde gelişme gösterir?

Boya sanayi geniş kapsamlara sahip olan bir alandır. Bu sektörün birçok farklı hizmet alanı vardır. Boya sanayisi, tekstil, inşaat, otomotiv, turizm gibi farklı hizmet sektörleri ile birlikte çalışır. Otomotiv sektöründe araçların ve çeşitli parçaların boyanması, tekstil alanında kumaş ve aksesuarlarda, inşaat sektöründe ise iç ve dış cephe boyamalarında kullanım alanları arasında yer alır. Türkiye’de farklı illerde yer alan birçok boya fabrikaları vardır. Hizmet alanlarına göre çeşitli boya türleri bu fabrikalarda üretilir.

Boya sanayisinde öne çıkan meslekler nelerdir?

Boya sanayisinde yer alan pek çok farklı meslek dalı yer alır. Boyaların imalat, satış, pazarlama ve taşınması için çeşitli departmanlarda görev alabilecek personellere ihtiyaç duyulur. Bu sektörde pek çok meslek dalına ihtiyaç vardır. Kariyer.net adresinde bu sektörde yer alan iş ilanlarına ulaşbilirsin. Ayrıca sahip olduğun yeteneklere uygun iş ilanlarına başvuru yaparak kazanç kapısına sahip olabilirsin. İş ilanalrına başvuru yapmak için Kariyer.net adresinde üyelik oluşturman yeterli olacaktır.

Boya sanayi sektöründe hangi departmanlar için iş imkanı bulunur?

Boya sanayi sektöründe, muhasebe, finans, pazarlama, üretim, satış alanında görev alabilecek yeterli eğitim ve tecrübeye sahip adaylara ihtiyaç duyulur. Sahip olduğun yetenek ve eğitim seviyene göre işveren kurumların oluşturdukları iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. Boya yapabilme becerisine sahip olan adaylar işveren kurumların oluşturdukları boyacı iş ilanlarına başvuru yapabilir. Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren Kimya Mühendisliği veya Mühendislik bölümlerinden mezun olduysan boyahanelerde iş olanağına sahip olabilirsin.

Boya sanayisi eleman olarak hangi illerde çalışılabilir?

Boya sanayinde eleman olarak görev almak istiyorsan Kariyer.net adresindeki iş ilanalarını inceleyerek uygun niteliklere sahip olduğun ilanlara iş başvuru yapabilirsin. İnternet sitesinde üyelik oluşturarak, özgeçmişini hazırlayabilir, firmaların ilanlarına kolaylıkla başvuru yapabilirsin. Bu alanda görev alacak adaylardan işveren kurumlar çeşitli niteliklere sahip olmalarını isteyebilir. Adayların görev alacak pozisyonla ilgili daha önce iş tecrübesinin bulunması veya yeterli eğitime sahip olmalarını isteyebilir.

notifications İş Alarmı kur