keyboard_arrow_down
65

Bursa Garson İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Garson cancel
Bursa cancel
ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE TEKSTİL SAN.A.Ş.
Garson
ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE TEKSTİL SAN.A.Ş.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Filo D'olio
Garson - Servis Komisi
Filo D'olio
İstanbul (Tümü) +2 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
VAKKO GIDA A.Ş.
Barmen Vakkorama Cafe Bursa Downtown
VAKKO GIDA A.Ş.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Emirgan Sütiş
Barista
Emirgan Sütiş
İstanbul (Tümü) +7 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
9 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bursa Garson İş İlanları

Garson; lokanta veya kafelerde yemek ve içmek için hazırlananları müşterilere getiren, onlara hizmet eden ve masalarda bulunan boş tabak, bardak gibi eşyaları mutfaklara götüren kişilerdir. Türkiye’de yemek sektörünün gelişmişliği sayesinde de garsonluk mesleğini gerçekleştirecek herkes, kolaylıkla iş imkanı bulabilir. Özel lokantalardan otellerin lokantalarına kadar geniş çalışma alanı bulunan garsonluk mesleği, kişilere çeşitli iş olanakları sunar. Garsonluk yapabilmek için için çeşitli şartlar bulunur. Bursa garson iş ilanları sayfasına göz atarak istediğiniz alandaki ilanlara başvurabilirsiniz. Bu sayede kendinize uygun olan garsonluk işini bulabilirsiniz.  

Bursa’da Garson İş Olanakları

Bursa, Türkiye’nin önde gelen gelişmiş şehirleri arasındadır. Köklü bir geçmişe sahip olan bu şehir, birçok alanda varlığını gösterir. Özel ve kamu alanında birbirinden çeşitli iş imkanları bulunmaktadır. Doğal güzelliklerle çevrili Bursa şehrinde teknoloji ve sanayi büyük önem taşır. Bu sayede birçok kişi bu alanlarda iş bulabilir. Ayrıca İpek böceği, kozası, ipeği ve tekstili ile de Bursa, geniş iş olanaklarına sahip olur. Bursa, yetişen zeytinleri ve diğer tarım ürünleri ile de birçok kişiye hitap eden bir şehir olur. Birbirinden çeşitli fabrikaları sayesinde de Bursa yine birçok kişiye iş imkanı sunar. Ayrıca Bursa’da bulunan turistik mekanlar da şehrin turizmine katkıda bulunur. Turistik mekanlarda çalışmak veya gelen turistlerle ilgilenmek gibi de birbirinden farklı iş olanakları yine bu şehirde mevcut olur. Tüm bu iş alanlarında çalışmak için her bir mesleğin kendine özgü kuralları bulunur. Bu kurallara uyum sağlandığı takdirde kişiler, bu meslek gruplarında çalışabilir. Çeşitli eğitim seviyeleri için açılan ilanların yanı sıra herhangi eğitim şartı olmayan veya ilkokul mezunları için yayınlanan iş ilanları da bulunur. Bursa’da, istediğiniz ilçede kendinize uygun olan garsonluk işini de bulabilirsiniz. Hem kadın hem de erkeklerin kendilerine uygun olan garsonluk işini bulabileceği bu şehirde, full time ve part time iş fırsatları mevcut olur. Bursa garson iş ilanları part time olanları incelemek ve kendinize uygun olanına başvurmak için bu sayfayı takip edebilirsiniz.

Bursa Garson İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Kimi garsonluk ilanlarında herhangi bir okul mezunu olunmasına gerek olmaz. Bazı ilanlarda ise bu durum farklılık gösterebilir. Eğitim şartı, şirketin çalışma koşullarına göre değişiklik gösterir. Bu nedenle tüm bu garsonluk ilanlarını incelerken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri budur. Tüm adayların başvurabileceği garsonluk iş ilanlarını incelerken; öncelikle çalışacağınız iş yerinin, yaşadığınız yere yakın olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bursa Osmangazi garson iş ilanları, Osmangazi ve yakınlarında oturan kişiler tarafından tercih edilebilir. Ulaşımın kolaylıkla sağlanıyor olması iş motivasyonuna ve performansına doğrudan etki edecektir. Kimi mekanlarda çalışacak olan garsonlar için ehliyet şartı aranırken, kimisi için de ikinci bir dili bilme şartı aranır. Son olarak ilanda belirtilen deneyim şartı da dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır.

Garson Ne İş Yapar?

Garson; lokanta ve kafelerde çalışan, gelen müşterilerle tek tek ilgilenen, mutfaklarda şefler tarafından hazırlanan yiyecekler veya içecekleri müşterilere servis eden ve masalardaki boşları toplayarak mutfağa götüren kişilere denir. Bursa bayan garson iş ilanları, Bursa için yayınlanan garson iş ilanlarını içeren bir sayfadır. Çalışma koşulları da çalışılan iş yerine göre değişiklik gösterir. Lüks otellerin lokantalarında veya diğer lüks lokantalarda; kapıdan giren müşterilerin çantalarını almak ile başlayan garsonluk işi, menü verme ve sipariş alma işlemleri ile devam eder. Daha küçük mekanlarda ise bu durum yalnızca sipariş alma ve servis olarak işler. Ayrıca bu lüks lokanta ve kafelerde şef garsonlar da bulunur. Şef garsonlar, diğer çalışan garsonlardan sorumludur. Bursa şef garson iş ilanları sayfası aracılığıyla bu iş ilanlarını inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Garsonluk Mesleğinin İş Olanakları Nelerdir?

Türkiye’de yemek sektörünün gelişmişliği ve genişliğinden dolayı birçok alanda garsonluk yapılabilir. Çok çeşitli lokanta ve kafelerde yapılabilecek bu garsonluk mesleği, restoranlarda ve düğün salonları gibi yerlerde de karşınıza çıkabilir. Bu mesleği yapmak için Bursa yatılı garson iş ilanları ve diğer ilanları takip edebilirsiniz.

Garson Nasıl Olunur?

Lokantalarda, otellerin lokantalarında, kafelerde ve daha birçok yerde garsonluk mesleği yapılabilir. Türkiye’de de yemek sektörünün gelişmiş olmasından dolayı, garsonluk mesleğine duyulan ihtiyaç da artar. Bu ihtiyaçtan kaynaklı olarak garson ilanları açılır. İlanlarda yer alan garsonluk mesleklerindeki şartları taşıyan her aday, kolaylıkla garson olabilir. Bursa Nilüfer garson iş ilanları detaylarında; eğitim, tecrübe, yabancı dil gibi çeşitli şartlar bulunmaktadır. 

Garsonluk Mesleğinin Görev ve Sorumlulukları Nelerdir?

Garsonların görevleri çalıştığı mekana göre değişim gösterebilir. Daha lüks lokantalarda görev alan garsonlar, müşterilerin mekana girişinden çıkışına kadarki süre zarfında çeşitli görevlere sahip olurken, daha küçük mekanlarda ise yalnızca yiyecek ve içecek servisleri yapar. Ayrıca daha lüks yerlerde çalışan garsonların başında şef garsonları da bulunur. Şef garson diğer garsonların yaptığı işleri yapmasının yanı sıra, garsonların düzeninden de sorumludur. Komi garsonları da mutfaktaki şeflere yardım eder. Bursa garson komi iş ilanları sayfası aracılığıyla detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Garsonluk Mesleğini Gerçekleştirenler Ne Kadar Maaş Alır?

Garsonluk mesleğinin maaşı; kişinin çalıştığı yere göre değişim gösterebilir. Daha büyük mekanlarda görev alan garsonların işleri fazla olduğundan, maaşları da daha küçük mekanlarda çalışan garsonların maaşlarına oranla daha yüksektir. Bunun yanı sıra şef garsonlar da diğer garsonlara göre daha fazla sorumluluğa sahip olduğundan daha yüksek maaş alır. Bursa garson ilanları sayfasını ziyaret ederek kendinize uygun iş ilanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Garson iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Bursa Garson iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Bursa Garson pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Bursa Garson güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Bursa Garson iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın Bursa Garson iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Bursa iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

Bursa Garson iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Bursa Garson iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur