27

Cep Telefonları ve Aksesuarları İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Cep Telefonları ve Aksesuarları cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Cep Telefonları ve Aksesuarları Sektörü İş İlanları

Teknolojinin en büyük getirilerinden biri olan telefonlar, dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından sürekli olarak kullanılır. Bu denli önemli bir konumda yer alan cep telefonları, hiç şüphesiz iş dünyasında da birtakım sektörlerin oluşumunu sağlar. Cep telefonu satıcılarının oluşturduğu firmaların yanı sıra, cep telefonlarının aksesuarları için de özel ticari oluşumlar bulunur. Bununla birlikte pek çok farklı meslek grubuna hitap eden kişiler için de iş istihdamı oluşur. Kariyer.net’te cep telefonları ve aksesuarları sektöründe görev almak isteyen kişiler için pek çok farklı iş ilanı bulunur. Eğer sen de bu alanda çalışmak istiyorsan cep telefonu ve aksesuarları sektörü iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. 

Cep Telefonu ve Aksesuarları Sektöründe Hangi İş İlanları Bulunur?

Kariyer.net’te yer alan güncel cep telefonları ve aksesuarları sektörü iş ilanlarında pek çok farklı iş imkânı bulunur. Sen de bu iş imkânları arasından sana en uygun iş ilanına başvurup çalışma fırsatı yakalayabilirsin. Cep telefonu ve aksesuarları sektörü iş ilanları sayfasında satış alanındaki iş sahaları dikkat çeker. Bu noktada ilgili sektörde öne çıkan iş ilanları, şu meslek dalları doğrultusunda şekillenir;

  • Bayi satış temsilcisi,
  • Yurtdışı satın alma sorumlusu,
  • Saha satış temsilcisi,
  • Mağaza satış müdürü.

Sen de gerekli başvuru adımlarını tamamlayarak bu alanlarda çalışma fırsatı yakalayabilirsin. Eğer muhasebe alanı ile ilgili isen yine aynı sektörde muhasebe elemanı olarak çalışma imkânı da bulabilirsin. Gerekli eğitim şartını sağladığını düşünüyorsan cep telefonu ve aksesuarları sektöründe yönetici asistanı ya da e-ticaret yöneticisi olarak çalışma şansına sahip olabilirsin. Cep telefonları ve aksesuarları sektörü eleman arayanların yayınladığı iş ilanlarında; mağaza satış danışmanı, cep telefonu tamir teknisyeni, dış ticaret sorumlusu, idari işler sorumlusu, satış ve ödeme danışmanı gibi meslek grupları da yer alır. 

Cep Telefonu ve Aksesuarları Sektörü İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmelidir?

Cep telefonu ve aksesuarları sektörü iş ilanları sayfasında yer alan iş fırsatlarına başvuru yapmadan önce dikkat etmen gereken birtakım detaylar bulunur. Sen de bu hususlara özen göstererek kendine en uygun iş imkânını yakalama fırsatına sahip olabilirsin. Dikkat etmen gereken detaylardan ilki aday kriterleridir. Bu noktada aranan; eğitim seviyesi, yaş, cinsiyet ve deneyim süresi gibi niteliklere uygun olup olmadığına dikkat etmelisin. Bunun yanı sıra cep telefonları ve aksesuarları sektörü iş ilanları bay adaylar için farklı detaylar içerebilir. Bu detaylardan biri ise genellikle askerlik muafiyetidir. Aynı zamanda ilan sayfasında yer alan pozisyon bilgisine de dikkat etmen önemlidir. Cep telefonları ve aksesuarları sektörü iş ilanları bayan ve erkek adaylar için yayınlananlara iş başvurusunda bulunmadan önce iş yerinin mesafesi, firmanın sunduğu sosyal ve yan haklar gibi hususlar hakkında da bilgi sahibi olmanda fayda vardır. 

Cep telefonları ve aksesuarları sektöründe çalışma ortamı nasıldır?

Cep telefonları ve aksesuarları sektöründe çalışma ortamı, ilgili pozisyona göre farklılık gösterir. Örneğin; saha satış temsilcisi olarak görev alırken sürekli olarak insanlar ile iletişim hâlinde olursun. Fakat telefon tamir teknisyeni olarak çalışırken günün büyük çoğunluğu tamirat işlemi ile geçer. Dolayısıyla çalışma ortamı mesleğe göre doğrudan değişiklik arz eder. 

Cep telefonları ve aksesuarları sektöründe çalışmak için ne yapmak gerekir?

Sahip olduğun nitelikler ve yetkinlikler doğrultusunda cep telefonları ve aksesuarları sektöründe görev almak istiyorsan kariyer.net’ten ilgili iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsin. Hazırladığın kapsamlı bir CV ile senin için en uygun olan ilanı yayınlayan firmaya başvurunu gerçekleştirebilir, meslek edinme şansı yakalayabilirsin. 

Cep telefonları ve aksesuarları sektöründe part time iş ilanları bulunur mu?

Cep telefonları ve aksesuarları sektöründe pek çok farklı çalışma şekline rastlamak mümkün olur. Tam zamanlı iş ilanlarının yanı sıra, yarı zamanlı yani part time iş fırsatları da görülür. İlgili ilanlar, pek çok aday tarafından sıklıkla başvuru yapılan seçenekler arasında yer alır. Sen de kariyer.net’ten yarı zamanlı eleman arayan firmaları filtreleyerek part time iş ilanlarına ulaşabilir, başvurularını tamamlayabilirsin. 

Cep telefonları ve aksesuarları sektörü iş ilanlarında yer alan şartlar nelerdir?

Cep telefonları ve aksesuarları sektörü iş ilanlarında yer alan şartlar, ilgili işe göre farklılık gösterir. Firmanın; kapasitesine, çalışma biçimine ve iş prensiplerine göre de bu koşullar değişir. Yine yapılacak işin niteliğine, çalışılacak departmana ve iş pozisyonuna göre de ilanlarda yer alan şartlar farklılık taşır. Tüm bu iş koşullarını öğrenmek için ilgilendiğin iş ilanının açıklama kısmına göz atabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep telefonları ve aksesuarları sektöründe vasıfsız eleman iş ilanları nelerdir?

Cep telefonları ve aksesuarları sektöründe farklı meslek gruplarında eleman istihdam edilir. Bu istihdam edilen eleman gruplarından bir tanesi de vasıfsız eleman alımıdır. Sen de vasıfsız eleman pozisyonunda çalışmak istersen ilköğretim mezunu eğitim seviyesinde olman, müşteri ilişkilerinin güçlendirilmesi ve problemlerinin çözülmesine katkı da bulunman, yeni müşterilerin kazanılmasını sağlaman, ekipman kontrolü ve takibinin yapılmasına destek vermen istenir. Ayrıca pazar payı, bulunabilirlik ve satış hacmi için gerekli çalışmaların yapılarak aksiyonların hayata geçirilmesini sağlaman diğer istenen kriterlerdendir.

Cep telefonları ve aksesuarları sektöründe hangi şehirlerde istihdam sağlanır?

Cep telefonları ve aksesuarları sektöründe birçok şehirde iş bulma olanağı bulunur. İzmir, İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Asya yakası, Ankara, Gaziantep, Eskişehir, Konya, Çanakkale, Kocaeli cep telefonları ve aksesuarları sektöründe istihdam sağlanan illerden sadece bazılarıdır. Bu iller ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak ve arana pozisyonlar hakkında bilgi almak istersen kariyer.net sayfasını ziyaret edebilirsin.

Cep telefonları ve aksesuarları sektöründe hangi pozisyonlar için iş imkanı var?

Cep telefonları ve aksesuarları sektöründe birçok pozisyonda çalışabileceğin iş imkanları var. Bu sektörde kurumsal satış sorumlusu, iletişim danışmanı, mix kanal saha satış yöneticisi/yönetmeni, mağaza satış danışmanı, iletişim danışmanı, lojistik depo müdürü olarak görev alabilirsin. Bayi kanalı tele satış yöneticisi, çözüm satış uzmanı, iletişim danışmanı, depo elemanı, üretim operatörü pozisyonunda ve e-ticaret direktörü pozisyonunda iş bulma imkânı vardır.

Cep telefonları ve aksesuarları mağazası açmak için hangi belgelere sahip olmak gerekir?

Cep telefonları ve aksesuarları mağazası açabilmen için bazı adımları takip etmen gerekir. Bu adımlar yasal prosedürler yanında bu işi bayilikle mi yoksa kendi başına mı yapacağına karar vermelisin. Aynı zamanda işletme içerisinde satılacak ürünleri de tedarik etmelisin. Bu işletmeyi açabilmek için gerekli belgeler arasında şunlar bulunur; 2 tane biyometrik fotoğraf, esnaf ve ticaret odası kayıt belgesi, işletmenin vergi levhası fotokopisi, yapı kullanım iznini gösteren belge, adliyeden alınmış bir sabıka kaydı, itfaiye raporu, iş yeri tapu fotokopisi ya da kira kontratı ve çevre temizlik vergisinin ödendiğini gösteren belgeyi temin etmek gerekir.

notifications İş Alarmı kur