Diyetisyen İş İlanları

6 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  17.09.2019

  17.09.2019

  16.09.2019

  28.08.2019

  Diyetisyen

  Gizli Firma

  Konya

  26.08.2019

  Diyetisyen İş İlanları

  Diyetisyen, Üniversitelerin 4 yıllık Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olmuş, hastaların metabolizmalarının ihtiyaçlarına göre beslenme programları hazırlayan kişidir. Ayrıca toplu yemeklerde menülerin hazırlanması konusunda da çalışırlar. Diyetisyenler, hastaların yaşam standardını yükseltmek için hazırladığı beslenme programları nedeniyle, kimi zaman hastaların psikolojik durumları ile de mücadele etmek zorunda kalabilir. Bu nedenle, sadece akademik eğitimini tamamlamış kişiler diyetisyen olabilir. Örneğin; obez olan bir kişinin ideal kilosuna ulaşabilmesi için beslenme düzenini tamamen değiştirmesi gerekebilir. Bu da hastada birtakım dirençlere yol açabilir. Diyetisyenler, özel hastaneler, kamu kuruluşları, yeme-içme sektörü veya kendi özel kliniklerinde çalışabilirler. Siz de diyetisyen olarak iş arıyorsanız, Kariyer.net diyetisyen iş ilanları sayfalarına göz atabilir, başvuru yapabilirsiniz.

  Diyetisyen iş ilanlarında sehir seçimini doğru yapmak önemlidir.

  Adaylar, genellikle ikamet ettikleri yerlere yakın olan kurumlarda iş ararlar. Örneğin, İzmir’de oturan bir aday, ‘diyetisyen iş ilanları İzmir’ olarak arama yaparken, İstanbul’da oturan bir aday ‘diyetisyen iş ilanları İstanbul’ olarak arama yapabilir. İş ilanı ararken, tercih edilen şehir filtrelemesi yapmak çok önemlidir. Bu sayede sadece ilgilendiğimiz iş ilanlarını görüntülemiş, zaman kazanmış oluruz.

  Kariyer.net ile iş ararken nelere dikkat edebiliriz?

  Kariyer.net, iş verenlerle, iş arayanları bir araya getiren online bir iş platformudur. Adaylar, profesyonelce hazırlanmış olan öz geçmişlerini, Kariyer.net aracılığıyla firmalara göndererek iş ararlar. Bilindiği gibi günümüzde, profesyonel şekilde hazırlanmış öz geçmişleri olan adaylar daha öncelikli değerlendirilmektedir. Kariyer.net’e üye olan bir aday, birkaç kolay adımda, hiçbir grafik tasarım programını bilmesine gerek olmadan, kolayca profesyonel öz geçmişini oluşturup, tek bir tıklamayla firmalara iletebilir. Adayların, CV’lerini dönemsel olarak güncellemeleri, iş başvurularında daha öncelikli görünmelerine yardımcı olur. Siz de diyetisyen olarak ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net iş ilanı sayfalarını inceleyebilirsiniz.