43

E-ticaret Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

E-ticaret Yöneticisi / Yönetmeni cancel
Eroğlu Giyim
Part-Time E-Ticaret Yöneticisi / Yönetmeni
Eroğlu Giyim
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Part Time
1 gün
Silk&Cashmere
E-Ticaret Müdürü
Silk&Cashmere
İstanbul(Avr.) Hibrit
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
KİFİDİS ORTOPEDİ A.Ş.
E-Ticaret Sorumlusu
KİFİDİS ORTOPEDİ A.Ş.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
6 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

E-ticaret Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

Günümüzde sıklıkla ihtiyaç duyulan meslekler arasında yer alan e-ticaret yöneticisi, çalıştığı firmaya bağlı ve marka değerine uyumlu olarak dijital pazarlama stratejilerini geliştirerek çalışmalarını sürdürür. Dijital pazarlama teknikleri ile bağlı çalıştığı firmaya uygun bir süreç oluşturur. Şirketin web sitesi üzerindeki tüm işlemlerden sorumlu olur. E-ticaret faaliyetlerinin etkin ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesi üzerine çalışmalarını sürdürür. Çok sayıda şehirde bulunan firmaların bünyesinde çalışmak üzere e-ticaret yöneticisi iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. Bu ilanlarda belirtilen niteliklerin uygunluğu doğrultusunda başvurularını tamamlayarak bu alanda kendine yer edinebilirsin. Bu sayede pek çok işyerinde aktif olarak çalışabilirsin. 

E-ticaret Yöneticisi/Yönetmeni İş Olanakları

Çalıştığı firmanın web sitesini yöneterek tüm sürece hâkim olan e-ticaret yöneticisi/yönetmeni için çalışma alanı oldukça geniş ve kapsamlı. E-ticaret sektörünün hızla gelişmesi ile birlikte şirketlerin online platforma taşıdığı iş alanı da aynı kapsamda artış gösterir. Pek çok şirket günümüzde online platforma ağırlık verir. Bu alanda uzmanlaştıysan ve gerekli yetkinlikleri kazandıysan farklı şehirlerde bulunan farklı sektörde çok sayıda şirkette kendine yer edinebilirsin. Ürün satışlarını artırmaya yönelik çalışmalar yaparak dijital iletişim çalışmalarını yönetebilirsin. Güncel e-ticaret yöneticisi iş ilanlarına ulaşarak nakliye şirketlerinde, pazarlama şirketlerinde, giyim firmalarında çalışmaya başlayabilirsin.

E-ticaret Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanlarına Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı sektörden pek çok firmada e-ticaret yöneticisi iş ilanlarına başvuru yaparken dikkat edilmesi gereken durumlar bulunur.

  • Çalışmak istediğin bu sektörde başvuru yapacağın şirketleri araştırarak mülakat öncesi gereken hazırlıkları tamamlayabilir ve bu şirketin özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsin.
  • Bu firmalar senden bir takım kriterlere sahip olmanı ister. Yayınlanan iş ilanlarını inceleyerek senden beklenen eğitim seviyesi, ilgili belgeler veya iş tecrübeleri gibi bilgilere sahip olabilirsin.
  • E-ticaret yöneticisi iş ilanları bay ya da bayan için yayınlanan iş ilanlarını inceleyebilir, bu kategoride araştırmalarını sürdürebilirsin.

E-ticaret yöneticisi olarak hangi sektörlerde çalışma olanağı bulunur?

Farklı pek çok alanda ihtiyaç duyulan e-ticaret yöneticisi çalışma alanları oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Çalışmayı düşündüğün şehirde bulunan giyim firmalarını, gıda şirketlerini, teknoloji şirketlerini araştırabilir ve uygunluğun doğrultusunda kendine bu alanlarda iş imkanı yaratabilirsin.  Yayınlanan ilanlarda belirtilen detayları inceleyebilir ve şirketlerin hangi departmanında çalışabileceğin konusunda bilgi sahibi olabilirsin.

E-ticaret yöneticisi görev ve sorumlulukları nelerdir?

E-ticaret yöneticisi olarak çalıştığın firmada bazı görev ve sorumlulukların bulunur. Çalıştığın firmanın internet sitesine ürünlerin girişini gerçekleştirmen ve hazırlanan kampanya çalışmalarını yürütmen gerekir. Ayrıca sitedeki satışları takip ederek satış sonrası yapılması gereken analiz ve raporları oluşturman beklenir. E-ticaret yöneticisi arayan firmaların yayınladığı iş ilanlarını inceleyerek belirlenen görev ve sorumluluklar hakkında fikir edinebilirsin.

E-ticaret yöneticisi olarak hangi şehirlerde çalışabilirim?

Pek çok şirkette ve şehirde e-ticaret yöneticisi için yayınlanan iş ilanları mevcut.  İstanbul veya farklı şehirlerde bulunan şirketleri araştırarak senin için ulaşımın uygun olduğu ilanlara başvurunu tamamlayabilir ve bu meslekte kendine yer edinebilirsin. Ancak genel bir değerlendirme yaptığında ve Kariyer.net’te yayınlanan  iş ilanlarını incelediğinde İstanbul, Ankara İzmir, Eskişehir başta olmak üzere pek çok şehirde e-ticaret yöneticisi olarak çalışabileceğini görebilirsin.

E-ticaret yöneticisi nasıl olunur?

E-ticaret yöneticisi olmak için üniversitelerde özel bir bölüm olmamakla birlikte, işe girme olasılığını geliştirmek üzere çeşitli kurumlar tarafından verilen sertifika eğitimlerini tamamlayabilirsin. Eğitim kurumlarından bu tarz eğitimleri tamamladıktan sonra, iş tecrüben ve mesleki becerilerinle birlikte e-ticaret yöneticisi olabilirsin. E-ticaret yöneticisi iş ilanları bayan veya erkekler için yayınlananları inceleyebilir ve senin için uygun olan iş ilanlarını başvurunu gerçekleştirebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı E-ticaret Yöneticisi/Yönetmeni iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı E-ticaret Yöneticisi/Yönetmeni iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

E-ticaret Yöneticisi/Yönetmeni iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

E-ticaret Yöneticisi/Yönetmeni iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

E-ticaret Yöneticisi/Yönetmeni pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel E-ticaret Yöneticisi/Yönetmeni iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel E-ticaret Yöneticisi/Yönetmeni iş ilanlarına erişebilirsin.

E-ticaret Yöneticisi/Yönetmeni iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

E-ticaret Yöneticisi/Yönetmeni için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur